Aikataulut
Keskuskohtaiset ryhmäliikuntatuntien aikataulut alla.
Huom! Hot Studion tunneille tarvitset oman maton.
Esport Bristol, Helsinki - Stage
11:00
BODYPUMP ® 60
Alex Abdelmegid (engl.)
16:25
BODYCOMBAT® 60
Mari Laukkanen
17:35
BODYPUMP ® 60
Susanna Varsanpää
10:45
BODYCOMBAT® 60
Liisa Kivi
16:30
BODYPUMP ® 60
Mari Laukkanen
17:45
BODYATTACK® 45
Veera Kurittu
18:45
LES MILLS SHAPES 45
Liisa Kivi
16:30
BODYATTACK® 45
Kira Tiivola
17:30
BODYPUMP ® 60
Amir Rafael (engl.)
17:15
LES MILLS SHAPES 45
Memmu Mazengo
18:10
BODYCOMBAT® 60
Kira Tiivola
15:45
BODYPUMP ® 45
Kira Tiivola
16:40
BODYATTACK® 60
Kira Tiivola
11:05
LES MILLS SHAPES 45
Valter Biscaia (engl.)
12:05
BODYPUMP ® 60
Liisa Kivi
11:15
BODYPUMP ® 60
Valter Biscaia (engl.)
17:05
BODYCOMBAT® 60
Kira Tiivola
Esport Bristol, Helsinki - Functional Studio
17:10
GRIT CARDIO® 30
Liisa Kivi
17:55
Functional Fitness 45
Veera Kurittu
16:10
GRIT STRENGTH® 30
Liisa Kivi
16:50
LES MILLS CORE 45
Veera Kurittu
17:50
Upper Body 30
Lauri Wahlroos
18:30
AirYoga 60
Emma Kiiskinen
10:40
LES MILLS CORE 45
Eerika Bui
16:20
LES MILLS CORE 30
Veera Kurittu
18:10
Zumba 60
Ksenia Kangas
19:15
Functional Fitness 45
Saara Muhonen
16:50
Upper Body 30
Liisa Kivi
17:30
GRIT STRENGTH® 30
Heli Alho
16:45
Functional Fitness 45
Saara Muhonen
10:30
GRIT STRENGTH® 30
Liisa Kivi
16:20
GRIT ATHLETIC® 30
Heli Alho
17:00
LES MILLS CORE 45
Heli Alho
Esport Bristol, Helsinki - The Trip Studio
07:45
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
10:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
11:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
15:15
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:20
THE TRIP® 40
Eerika Bui
17:10
RPM 45
Eerika Bui
18:05
SPRINT® 30
Eerika Bui
18:50
THE TRIP® 40
Teresa Turhanen
19:45
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
07:15
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
09:45
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
15:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
17:00
SPRINT® 30
Liisa Kivi
17:40
THE TRIP® 40
Maiju Hytönen
18:30
THE TRIP® 40
Teresa Turhanen
19:25
RPM45 ® VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
08:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
10:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
11:40
THE TRIP® 40
Eerika Bui
15:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
17:00
THE TRIP® 40
Veera Kurittu
17:50
RPM 45
Liisa Kivi
18:45
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
19:40
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
07:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
11:15
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
15:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:00
THE TRIP® 40
Liisa Kivi
17:30
SPRINT® 30
Kira Tiivola
18:15
THE TRIP® 40
Teresa Turhanen
19:05
RPM45 ® VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
07:30
THE TRIP® 40
Maiju Hytönen
09:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
11:45
THE TRIP® 40
Liisa Kivi
16:45
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
17:50
THE TRIP® 40
Kira Tiivola
18:45
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
09:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
10:05
THE TRIP® 40
Maiju Hytönen
11:10
RPM 45
Liisa Kivi
12:00
THE TRIP® 40
Valter Biscaia (engl.)
13:00
Teema Spinning
Kira Tiivola
16:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
09:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
10:15
THE TRIP® 40
Valter Biscaia (engl.)
11:15
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
15:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:10
THE TRIP® 40
Kira Tiivola
17:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
18:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
Esport Bristol, Helsinki - Hot Studio / Relaxing room
16:40
HotFlowYoga 60
Veera Kurittu
17:50
HotPilates 45
Heidi Mantere
18:45
HotStretching 30
Susanna Varsanpää
17:00
HotFlowYoga 75
Emma Kiiskinen
18:35
HotStretching 45
Maiju Hytönen
19:40
HotYinYoga 60
Emma Kiiskinen
07:15
HotFlowYoga 60
Ilmari Kortelainen
09:30
HotYoga 60
Ahmed Zaki (engl.)
17:25
BODYBALANCE® 45
Niko Viskari
18:15
HotFlowYoga 60
Joni Leppänen
17:00
FlowYoga60 (ei lämmitystä)
Sini Ratas
18:10
HotYinYoga 60
Sini Ratas
10:30
HotFlowYoga 60
Sini Ratas
17:00
HotYinYoga 60
Sini Ratas
10:10
HotPilates 60
Benedykt Król (engl.)
11:15
BODYBALANCE® 60
Helena Romppainen
11:30
HotFlowYoga 75
Rosa Rantanen
18:15
HotYinYoga 90
Sini Ratas
Esport Center, Espoo - Sali 1
09:15
Esport Easy 60
Anna-Karin Siegfrids
10:30
Pilates 60
Laura Peltovuori
16:45
BODYCOMBAT® 60
Kira Tiivola
17:55
Body 60
Laura Peltovuori
19:00
BODYATTACK® 60
Siiri Murto
09:15
BODYPUMP ® 60
Anni Pekkanen
16:00
BODYPUMP ® 60
Annette Göransson
17:10
DANCE 45
Riina Pekkanen
18:05
BODYSTEP® 60
Christa Schauman
19:15
BODYPUMP ® 60
Ibrahim Gareeb (engl.)
07:00
BODYPUMP ® 45
Leena Laine
09:15
Esport Shape 60
Tiina-Mai Ott
10:25
Esport Easy 45
Tiina-Mai Ott
11:15
Pilates 60
Tiina-Mai Ott
16:55
Esport Easy 45
Annukka Honkonen
17:50
BODYPUMP ® 60
Karolina Teir
19:00
BODYCOMBAT® 60
Ahmed Zaki (engl.)
09:15
BODYPUMP ® 60
Kerttu-Liisa Kilpijoki
10:30
Core-Stretching 60
Ahmed Zaki (engl.)
16:40
BODYPUMP ® 60
Minka Rostedt
17:50
BODYSTEP® 60
Annette Göransson
09:30
Body 45
Laura Peltovuori
10:25
BODYBALANCE® 60
Leena Laine
15:20
BODYPUMP ® 60
Maiju Hytönen
16:30
BODYCOMBAT® 60
Heli Alho
09:15
Esport Easy 60
Minka Rostedt
10:25
BODYPUMP ® 60
Ahmed Zaki (engl.)
11:35
BODYATTACK® 60
Jenny Thuneberg
12:45
BODYCOMBAT® 60
Anni Pekkanen
09:30
BODYPUMP ® 60
Maiju Hytönen
10:40
Esport Shape 60
Iines Luotonen
11:50
Pilates 60
Laura Peltovuori
17:15
BODYJAM® 60
Siiri Murto
18:25
BODYPUMP ® 60
Minka Rostedt
Esport Center, Espoo - Sali 2
16:00
Upper Body 30
Ibrahim Gareeb (engl.)
16:35
Core 30
Ira Ikkala
17:10
SuperBooty 30
Ira Ikkala
17:50
World Jumping 30
Ahmed Zaki (engl.)
18:25
LES MILLS CORE 30
Ahmed Zaki (engl.)
10:25
Core 30
Riina Pekkanen
11:00
Upper Body 30
Riina Pekkanen
17:10
BODYATTACK® 45
Juulia Anttila
18:00
LES MILLS CORE 30
Ibrahim Gareeb (engl.)
18:35
Upper Body 30
Ibrahim Gareeb (engl.)
19:15
BODYBALANCE® 60
Valter Biscaia (engl.)
17:50
Les Mills Dance 45
Anni Pekkanen
18:50
Pilates 60
Annukka Honkonen
09:15
SuperBooty 30
Ahmed Zaki (engl.)
09:50
Upper Body 30
Ahmed Zaki (engl.)
17:35
World Jumping 45
Ahmed Zaki (engl.)
18:30
Esport Easy 60
Tiina-Mai Ott
10:20
BODYCOMBAT® 60
Riina Pekkanen
16:25
SuperBooty 30
Kerttu-Liisa Kilpijoki
17:05
Upper Body 30
Kerttu-Liisa Kilpijoki
17:40
Core 30
Kerttu-Liisa Kilpijoki
10:25
Upper Body 30
Minka Rostedt
11:00
LES MILLS CORE 30
Minka Rostedt
12:40
Stretching 60
Ahmed Zaki (engl.)
18:45
BODYBALANCE® 60
Ahmed Zaki (engl.)
Esport Center, Espoo - Center Trip Studio
07:00
MorningRide 45
Kerttu-Liisa Kilpijoki
08:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
09:30
THE TRIP® 40
Anni Pekkanen
10:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
11:30
RPM® 45 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
14:45
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
15:45
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:45
THE TRIP® 40
Ibrahim Gareeb (engl.)
17:55
SPRINT® 30
Kira Tiivola
18:40
THE TRIP® 40
Maiju Hytönen
19:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
07:00
THE TRIP® 40
Maiju Hytönen
08:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
09:00
THE TRIP® 40
Leena Laine
10:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
11:40
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
15:15
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:15
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
17:15
RPM® 45
Annette Göransson
18:15
THE TRIP® 40
Juulia Anttila
19:15
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
20:10
SPRINT 30 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
07:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
08:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
09:30
THE TRIP® 40
Liisa Kivi
10:30
RPM® 45 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
11:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
14:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
15:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:45
CardioRide 60
Kaisa Tahvanainen-Lehti
18:05
THE TRIP® 40
Annette Göransson
18:55
THE TRIP® 40
Anni Pekkanen
19:45
SPRINT 30 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
07:00
THE TRIP® 40
Leena Laine
08:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
09:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
10:30
THE TRIP® 40
Eerika Bui
11:30
RPM® 45 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
14:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
15:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:00
SPRINT 30 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:45
THE TRIP® 40
Ahmed Zaki (engl.)
17:50
CardioRide 60
Christa Schauman
19:00
THE TRIP® 40
Annette Göransson
07:00
MorningRide 45
Christer Holmberg
08:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
09:15
THE TRIP® 40
Leena Laine
10:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
11:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
15:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:00
SPRINT 30 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:45
RPM® 45 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
17:45
THE TRIP® 40
Heli Alho
18:40
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
08:15
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
09:25
THE TRIP® 40
Anni Pekkanen
10:20
CardioRide 60
Annukka Honkonen
11:45
THE TRIP® 40
Ahmed Zaki (engl.)
12:50
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
13:40
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
14:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
15:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
08:15
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
09:30
CardioRide 60
Kerttu-Liisa Kilpijoki
10:45
THE TRIP® 40
Maiju Hytönen
12:00
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
14:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
15:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
16:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
17:30
THE TRIP® 40
Anni Pekkanen
18:30
THE TRIP® 40 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
19:30
SPRINT 30 VIRTUAL
VIRTUAALIOHJAAJA
Esport Center, Espoo - Center Hot Studio
10:30
HotYoga 75
Anna-Karin Siegfrids
17:40
FlowYoga 75 (ei lämmitystä)
Somaye Pajuhi
19:05
HotPilates 60
Minna Wallin
20:10
HotStretching 45
Minna Wallin
07:00
BODYBALANCE® 60 (ei lämmitystä)
Leena Laine
16:40
HotStretching 60
Kerttu-Liisa Kilpijoki
17:50
HotYoga 75
Minka Rostedt
19:15
HotYinYoga 75
Minka Rostedt
10:25
HotFlowYoga 60
Somaye Pajuhi
16:30
BODYBALANCE® 60
Anni Pekkanen
17:40
HotFlowYoga 60
Tarja Runsten
18:50
HotYinYoga 75
Tarja Runsten
11:40
HotYinYoga 90
Anna-Karin Siegfrids
17:20
Pilates 60 (ei lämmitystä)
Tiina-Mai Ott
18:30
BODYBALANCE® 60
Valter Biscaia (engl.)
16:30
Fascia Kehonhuolto 45
Annukka Honkonen
17:25
HotYinYoga 75
Annukka Honkonen
10:30
HotFlowYoga 60
Somaye Pajuhi
10:40
HotYinYoga 75
Annukka Honkonen
17:35
HotStretching 45
Ibrahim Gareeb (engl.)
Esport Arena, Espoo - Arena, Trimmi, Kamppailukeskus
17:00
Trimmi 45 Arena
Hanna Björkman
18:00
BODYPUMP ® 60 Arena
Hanna Björkman
19:05
Functional Fitness 60 Arena
Ahmed Zaki (engl.)
16:50
Trimmi 45 Arena
Minka Rostedt
18:00
Kettlebell Easy 50
Kerttu-Liisa Kilpijoki
17:50
Kettlebell Arena 50
Ahmed Zaki (engl.)
18:00
Trimmi 45 Arena
Annukka Honkonen
17:50
BODYPUMP ® 60 Arena
Minka Rostedt
18:45
Functional Fitness 60 Arena
Ahmed Zaki (engl.)
07:00
Kettlebell Arena 50
Kerttu-Liisa Kilpijoki
17:45
Trimmi 45 Arena
Laura Peltovuori
11:45
BODYPUMP ® 60 Arena
Minka Rostedt
17:30
Trimmi 45 Arena
Minka Rostedt