Aikataulut

Tarkastele ryhmäliikuntatuntien aikatauluja alla.

Huom! Hot Studion tunneille tarvitset oman maton.

Aikataulut 2.1. alkaen

Tuntikuvaukset

Ohjeita kuntosalille ja ryhmäliikuntatunneille

 

Esport Bristol, Helsinki - Stage

Maanantai

07:00

THE TRIP® 40

Hanne Vilpponen

08:00

GRIT STRENGTH® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

09:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

11:00

BODYPUMP ® 60

Riku Saastamoinen

12:15

BODYCOMBAT® 60 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

14:00

SPRINT® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

14:40

LES MILLS CORE® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

15:30

16:25

BODYJAM® 45

Janni Lindgren

17:15

BODYPUMP ® 60

Susanna Varsanpää

18:25

BODYSTEP® 60

Teresa Turhanen

19:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Tiistai

07:00

BODYSTEP® 45

Teresa Turhanen

09:00

BODYPUMP ® 60 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

11:00

THE TRIP® 40

Lillis Sjöblom

14:00

GRIT STRENGTH® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

14:40

LES MILLS CORE® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

15:30

16:25

17:40

BODYJAM® 60

Janni Lindgren

18:50

BODYATTACK® 45

Veera Kurittu

19:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Keskiviikko

07:00

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

11:00

BODYATTACK® 45

Sebastian Selenius

12:00

SPRINT® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

12:35

Les Mills Barre® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

15:10

LES MILLS CORE® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

16:00

THE TRIP® 40

Ninni Kykyri-Karjalainen

16:55

BODYATTACK® 45

Susanna Varsanpää

17:45

BODYPUMP ® 60

Susanna Varsanpää

18:55

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

19:45

BODYPUMP ® 45

Sebastian Selenius

Torstai

07:00

GRIT STRENGTH® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

07:35

LES MILLS CORE® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

08:10

Les Mills Barre® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

11:00

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

12:00

BODYPUMP ® 60 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

15:30

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

17:00

BODYSTEP® 60

Hanne Vilpponen

18:10

BODYATTACK® 30

Hanne Vilpponen

18:50

BODYPUMP ® 60

Jenny Thuneberg

20:05

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Perjantai

07:00

BODYATTACK® 45

Sanna Tuikka

09:00

BODYBALANCE® 60 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

10:40

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

11:35

BODYPUMP ® 60

Saara Muhonen

14:30

GRIT CARDIO® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

15:30

BODYPUMP ® 60

Kira Tiivola

16:35

BODYATTACK® 60

Kira Tiivola

18:00

BODYCOMBAT® 60

Guilherme Reis (engl.)

19:10

RPM45 ® VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Lauantai

10:00

BODYPUMP ® 60

Hanne Vilpponen

11:15

BODYSTEP® 60

Annette Göransson

12:25

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

13:30

BODYPUMP ® 60

Saara Muhonen

14:45

GRIT STRENGTH® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

15:20

LES MILLS CORE® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

16:00

SH'BAM® 45 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Sunnuntai

11:00

BODYPUMP ® 60

Lillis Sjöblom

12:15

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

13:15

SPRINT® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

14:00

BODYCOMBAT® 60 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

15:05

BODYBALANCE® 60 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

17:00

BODYPUMP ® 60

Sebastian Selenius

18:10

BODYCOMBAT® 60

Marko Lehisalo

19:15

THE TRIP® 40

Marissa Siivonen

Esport Bristol, Helsinki - Functional Studio

Maanantai

16:20

16:55

CXWORX® 30

Heli Alho

17:30

BARRE® 30

Janni Lindgren

18:10

BODYATTACK® 60

Siiri Murto-Ryhänen

Tiistai

16:35

TONE® 45

Ana Ferreira

17:25

SuperBooty 30

Ana Ferreira

18:10

CXWORX® 30

Veera Kurittu

18:50

GRIT STRENGTH® 30

Janni Lindgren

Keskiviikko

16:55

17:35

BODYCOMBAT® 60

Mikko Värri

18:40

Tabata 45

Mikko Värri

Torstai

16:35

GRIT CARDIO® 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:15

CXWORX® 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:55

BODYJAM® 60

Lillis Sjöblom

19:05

AirYoga 60

Lillis Sjöblom

Perjantai

17:45

TONE® 45

Kira Tiivola

Lauantai

11:10

BODYATTACK® 60

Teresa Turhanen

Sunnuntai

19:20

AirYoga 60

Lillis Sjöblom

Esport Bristol, Helsinki - Hot Studio

Maanantai

09:30

HotYoga 60

Sini Ratas

16:50

HotFlowYoga 75

Emma Kiiskinen

18:15

HotYinYoga 60

Emma Kiiskinen

19:25

BODYBALANCE® 60

Siiri Murto-Ryhänen

Tiistai

07:15

BODYBALANCE® 60

Tiina Vainio

11:50

HotYinYoga 75

Sini Ratas

16:30

17:40

HotYinYoga 60

Emma Kiiskinen

Keskiviikko

07:15

HotFlowYoga 60

Johanna Tikkanen

12:00

16:45

HotYinYoga 75

Sini Ratas

18:10

HotYoga 60

Sini Ratas

19:20

HotPilates 60

Helena Romppainen

Torstai

07:15

BODYBALANCE® 60

Lillis Sjöblom

10:30

HotYinYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

17:35

HotFlowYoga 75

Helena Romppainen

19:00

HotYinYoga 75

Helena Romppainen

Perjantai

11:30

HotYoga 60

Sini Ratas

16:40

HotYoga 60

Sini Ratas

17:50

BODYBALANCE® 60

Kiira Viinamäki

Lauantai

10:30

HotYoga 60

Tarja Runsten

11:40

BODYBALANCE® 60

Riku Saastamoinen

Sunnuntai

11:30

HotFlowYoga 90

Anu Koskela

13:15

HotYinYoga 90

Anu Koskela

18:10

HotYoga 60

Sini Ratas

Esport Center, Espoo - Sali 1

Maanantai

09:15

Esport Easy 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:25

Pilates 60

Helena Romppainen

15:30

BODYPUMP ® 60

Leena Laine

16:45

BODYCOMBAT® 60

Sanna Tuikka

17:50

Esport Easy 60

Minka Rostedt

19:00

BODYATTACK® 60

Elina Stoor

Tiistai

09:15

BODYCOMBAT® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

10:25

BODYPUMP ® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

17:10

BODYATTACK® 45

Juulia Anttila

18:05

BODYSTEP® 30

Kaisa Tahvanainen-Lehti

19:30

BODYPUMP ® 60

Paula Lamberg

Keskiviikko

07:00

BODYPUMP ® 45

Leena Laine

09:15

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

10:25

Esport Easy 45

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

17:10

GRIT STRENGTH 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

BODYPUMP ® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

19:00

BODYCOMBAT® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Torstai

09:15

BODYPUMP ® 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:25

Esport Easy 45

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

16:40

BODYPUMP ® 60

Juulia Anttila

17:50

Step 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

19:00

Esport Easy 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

Perjantai

09:15

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

10:20

BODYBALANCE® 60

Elina Stoor

15:20

BODYPUMP ® 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

16:30

17:50

Esport Easy 45

Minka Rostedt

Lauantai

09:15

Esport Easy 60

Anna-Karin Siegfrids

10:25

BODYPUMP ® 60

Ahmed Zaki (engl.)

11:35

BODYATTACK® 60

Mari Alapappila

12:45

BODYCOMBAT® 60

Sanna Tuikka

Sunnuntai

09:30

BODYPUMP ® 60

Leena Laine

10:40

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

11:50

Pilates 60

Laura Peltovuori

17:10

BODYJAM® 60

Saara Muhonen

18:20

BODYCOMBAT® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

19:30

BODYPUMP ® 60

Minka Rostedt

Esport Center, Espoo - Sali 2

Maanantai

17:10

SuperBooty 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

WorldJumping 30

Ahmed Zaki (engl.)

18:25

CXWORX® 30

Ahmed Zaki (engl.)

Tiistai

10:25

Pilates 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

17:05

17:55

SuperBooty 30

Sanna Autio

18:35

BODYBALANCE® 45

Paula Lamberg

Keskiviikko

16:50

EsportEasy 45

Ira Ikkala

17:45

CXWORX® 30

Juulia Anttila

18:20

SH´ BAM® 45

Juulia Anttila

19:10

Pilates 60

Annukka Honkonen

Torstai

10:25

Core-Stretching 60

Laura Peltovuori

17:00

STRONG Nation 45

Ibrahim Ghareeb (engl.)

17:55

TONE® 45

Ana Ferreira

18:50

BARRE® 30

Tiina Vainio

Perjantai

17:10

SuperBooty 30

Riitta Sallinen

17:45

Latin Dance Party 45

Helena Romppainen

Lauantai

09:35

Zumba 45

Sebastian Hesam

10:30

STRONG Nation 45

Sebastian Hesam

11:30

CXWORX® 30

Minka Rostedt

12:10

Stretching 60

Laura Peltovuori

Sunnuntai

17:40

CXWORX® 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:20

BODYBALANCE® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Esport Center, Espoo - Center Trip Studio

Maanantai

07:00

MorningRide 45

Johan Malmström

09:30

THE TRIP® 40

Minna Liivalahti

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

15:00

RPM® 45 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

16:50

THE TRIP® 40

Leena Laine

17:55

SPRINT® 30

Sanna Tuikka

18:40

THE TRIP® 40

Jonna Nakari

19:30

RPM® 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Tiistai

07:00

THE TRIP® 40

Kiira Viinamäki

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

12:30

RPM® 45 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

15:00

SPRINT 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

16:00

CardioRide 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

17:00

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

18:10

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

19:05

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

20:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Keskiviikko

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

09:30

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

14:00

RPM® 45 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

17:00

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

17:55

CardioRide 45

Ira Ikkala

19:00

THE TRIP® 40

Ibrahim Ghareeb (engl.)

20:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Torstai

07:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

09:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

11:30

SPRINT 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

14:00

RPM® 45 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

16:10

THE TRIP® 40

Vaihtuva Ohjaaja

17:05

RPM® 45

Vaihtuva Ohjaaja

18:05

CardioRide 60

Johan Malmström

19:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Perjantai

07:00

MorningRide 45

Christer Holmberg

09:15

THE TRIP® 40

Leena Laine

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

12:30

SPRINT 30 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

16:40

RPM® 45

Minka Rostedt

17:45

THE TRIP® 40

Heli Alho

18:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Lauantai

10:15

CardioRide 60

Sebastian Selenius

11:45

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

12:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

13:45

RPM® 45 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

14:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Sunnuntai

09:30

CardioRide 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

11:00

THE TRIP® 40

Hanne Vilpponen

12:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

13:00

RPM® 45 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

16:40

THE TRIP® 40

Sanna Tuikka

17:30

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

18:30

RPM® 45 VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Esport Center, Espoo - Center Hot Studio

Maanantai

16:30

17:55

HotYoga 60

Saara Akujärvi

19:05

HotPilates 60

Minna Wallin

20:10

HotStretching 45

Minna Wallin

Tiistai

12:15

HotYinYoga 75

Saara Akujärvi

16:45

HotStretching 60

Sanna Autio

17:50

HotFlowYoga 75

Minka Rostedt

19:15

HotYinYoga 75

Minka Rostedt

Keskiviikko

10:25

HotYoga 60

Veera Kurittu

16:30

BODYBALANCE® 60

Elina Stoor

17:40

HotYoga 60

Tarja Runsten

18:50

HotYinYoga 75

Tarja Runsten

Torstai

11:30

HotYinYoga 90

Saara Akujärvi

16:50

Yoga 60 (ei lämmitystä)

Nina Sola-Galiero

18:00

HotFlowYoga 75

Nina Sola-Galiero

19:30

BODYBALANCE® 60

Tiina Vainio

Perjantai

16:25

HotYinYoga 75

Annukka Honkonen

17:50

HotPilates 60

Riitta Sallinen

Lauantai

10:25

HotYinYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

12:45

HotStretching 45

Sebastian Selenius

Sunnuntai

10:45

HotYinYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

11:15

BODYATTACK® 45

Veera Kurittu

12:00

HotYinYoga 75

Saara Akujärvi

17:35

HotStretching 45

Annukka Honkonen

18:30

HotFlowYoga 75

Annukka Honkonen

Esport Arena, Espoo - Arena, Trimmi, Kamppailukeskus

Maanantai

16:40

17:55

Trimmi 45 Arena

Laura Peltovuori

18:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Hanna Björkman

Tiistai

09:30

Trimmi 45 Arena

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

17:05

Keskiviikko

17:50

Kettlebell Arena 50

Ahmed Zaki (engl.)

Torstai

17:00

Fit Woman 45

Laura Peltovuori

17:00

Kickboxing 60

Mikko Kumpulainen

18:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Ibrahim Ghareeb (engl.)

Perjantai
Lauantai

12:10

BODYPUMP ® 60 Arena

Hanna Björkman

13:20

Trimmi 45 Arena

Hanna Björkman

Sunnuntai

10:50

EsportEasy Arena 45

Laura Peltovuori

16:10

BODYPUMP ® 60 Arena

Ahmed Zaki (engl.)

18:30

Kettlebell Arena 50

Hanna Björkman

Esport Aalto, Espoo - Studio

Maanantai

16:40

BODYATTACK® 60

Mari Alapappila

17:45

BODYCOMBAT® 60

Kira Tiivola

18:55

BODYPUMP ® 60

Jenny Thuneberg

Tiistai

16:30

BODYPUMP ® 60

Annette Göransson

17:45

BODYJAM® 45

Saara Muhonen

18:40

SuperBooty 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

19:20

STRONG Nation 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

Keskiviikko

11:40

CXWORX® 45

Vaihtuva Ohjaaja

16:50

BODYSTEP® 60

Heli Alho

18:00

BODYPUMP ® 45

Siiri Järvinen

18:55

CXWORX® 30

Siiri Järvinen

Torstai

07:00

BODYPUMP ® 45

Johanna Tikkanen

16:30

BODYCOMBAT® 45

Siiri Murto-Ryhänen

17:20

BODYPUMP ® 45

Siiri Murto-Ryhänen

18:15

BODYSTEP® 60

Annette Göransson

Perjantai

11:00

BODYCOMBAT® 60

Riku Saastamoinen

15:45

BODYATTACK® 45

Marissa Siivonen

16:40

CXWORX® 30

Anni Pekkanen

17:15

SH'BAM® 45

Anni Pekkanen

Lauantai

10:15

BODYCOMBAT® 60

Anni Pekkanen

11:20

CXWORX® 30

Anni Pekkanen

12:00

BODYPUMP ® 60

Marissa Siivonen

Sunnuntai

11:30

BODYSTEP® 60

Marissa Siivonen

17:00

18:10

CXWORX® 30

Heli Alho

Esport Aalto, Espoo - Trip Studio

Maanantai

11:00

THE TRIP® 40

Kira Tiivola

16:50

THE TRIP® 40

Kira Tiivola

17:50

THE TRIP® 40

Siiri Järvinen

18:55

SPRINT® 30

Kira Tiivola

Tiistai

07:15

THETRIP ® VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

09:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

17:50

THE TRIP® 40

Annette Göransson

18:55

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

Keskiviikko

07:15

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

11:00

SPRINT® 30

Vaihtuva Ohjaaja

12:00

THETRIP ® VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

16:45

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

17:35

SPRINT® 30

Teresa Turhanen

18:10

THE TRIP® 40

Heli Alho

Torstai

08:00

THETRIP ® VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

10:30

THE TRIP® 40

Vaihtuva Ohjaaja

17:05

LES MILLS RPM 45

Annette Göransson

18:00

THE TRIP® 40

Marissa Siivonen

Perjantai

07:15

THE TRIP® 40

Johanna Tikkanen

12:00

THETRIP ® VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

16:20

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

18:10

THETRIP ® VIRTUAL

TUNTI ON VIRTUAALITUNTI

Lauantai

10:20

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

11:10

SPRINT® 30

Juulia Anttila

Sunnuntai

10:15

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

16:45

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

Esport Aalto, Espoo - Hot Studio

Maanantai

11:30

HotYinYoga 75

Sini Ratas

16:40

HotPilates 60

Jenna Salo

17:45

HotFlowYoga 75

Anna-Karin Siegfrids

19:05

HotYinYoga 75

Anna-Karin Siegfrids

Tiistai

07:00

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

16:50

HotYoga 60

Sini Ratas

18:00

HotYinYoga 75

Sini Ratas

Keskiviikko

16:40

HotYinYoga 75

Diana Saxberg

Torstai

12:15

HotYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

17:00

18:55

HotStretching 45

Marissa Siivonen

Perjantai

16:45

BODYBALANCE® 60

Marissa Siivonen

Lauantai

10:00

HotFlowYoga 75

Somaye Pajuhi

11:30

HotYinYoga 75

Somaye Pajuhi

Sunnuntai

11:10

HotYoga 60

Tarja Runsten

18:15

BODYBALANCE® 60

Anni Pekkanen

Esport Aalto, Espoo - Functional Zone

Maanantai
Tiistai

16:30

Keskiviikko

07:15

Torstai

18:20

Functional Fitness 45

Ahmed Zaki (engl.)

Perjantai

07:15

Lauantai
Sunnuntai