Aikataulut

Tarkastele ryhmäliikuntatuntien aikatauluja alla.

Kevään 2019 aikataulut

 

 

Esport Bristol, Helsinki - Stage

Maanantai

07:00

GRIT Strength 30

Tino Jalonen

11:30

BodyAttack 45

Sebastian Selenius

16:15

Tabata 45

Emanuela Costea (engl.)

17:15

BodyPump 60

Susanna Varsanpää

18:25

BodyStep 60

Susanna Varsanpää

19:30

BodyAttack 60

Karin Heinonen

Tiistai

07:00

BodyStep45

Teresa Turhanen

15:30

BodyPump 60

Heli Alho

16:40

BodyCombat 60

Erika Ikäheimonen

17:45

BodyJam 60

Janni Lindgren

18:55

GRIT Strength 30

Janni Lindgren

Keskiviikko

07:00

BodyPump 60

Heli Alho

15:45

BodyCombat 45

Lillis Sjöblom

16:40

BodyAttack 60

Susanna Varsanpää

17:45

BodyPump 60

Susanna Varsanpää

19:00

Tabata 45

Aino Amanda Suihko

20:05

BodyPump 45

Sebastian Selenius

Torstai

06:45

GRIT plyo 30

Heli Alho

08:00

BodyWeightTraining 45

Martina Aitolehti

11:00

BodyAttack 30

Kimi Holm

11:40

16:05

BodyPump 45

Piia Pääkkönen

17:00

BodyStep 60

Annette Göransson

18:05

BodyAttack 30

Veera Kurittu

18:45

GRIT Strength 30

Mikko Värri

Perjantai

07:00

BodyAttack 45

Sanna Tuikka

08:00

BodyBalance 45

Susanna Varsanpää

11:30

BodyPump 60

Saara Muhonen

15:30

BodyPump 60

Kira Tiivola

16:35

BodyAttack 60

Kira Tiivola

17:45

BodyCombat 60

Guilherme Reis (engl.)

Lauantai

10:00

BodyPump 60

Annette Göransson

11:10

BodyStep 60

Annette Göransson

12:20

BodyAttack 60

Teresa Turhanen

13:30

BodyPump 60

Juulia Anttila

Sunnuntai

11:00

BodyPump 60

Lillis Sjöblom

12:10

BodyAttack 60

Kira Tiivola

16:00

BodyPump 60

Kimi Holm

17:10

Sh´ bam 45

Kimi Holm

18:15

BodyCombat 60

Guilherme Reis (engl.)

Esport Bristol, Helsinki - Functional Studio

Maanantai

07:40

CXworx 30

Tino Jalonen

16:45

BodyCombat 60

Piia Pääkkönen

17:55

Selkätunti 30

Anna-Karin Siegfrids

18:30

SuperBooty 30

Anna-Karin Siegfrids

19:10

AirYoga 60

Lillis Sjöblom

Tiistai

11:00

Barre 30

Lillis Sjöblom

11:35

Stretching 30

Lillis Sjöblom

16:30

BodyAttack45

Paula Lamberg

17:25

CXworx 30

Siiri Järvinen

18:00

Tabata 45

Heli Alho

18:50

TONE 45

Heli Alho

19:40

Barre 30

Janni Lindgren

Keskiviikko

11:00

Tabata 45

Kimi Holm

11:50

CXworx 30

Kimi Holm

16:50

GRIT cardio 30

Tino Jalonen

17:25

CXworx 30

Tino Jalonen

18:00

AirYoga 60

Lillis Sjöblom

19:10

World Jumping 45

Sebastian Selenius

Torstai

07:20

CXworx 30

Heli Alho

16:45

SuperBooty 45

Laura Peltovuori

17:35

BodyCombat 60

Mikko Värri

18:45

CXworx 30

Veera Kurittu

19:20

BodyBalance 30

Teresa Turhanen

Perjantai

16:00

Barre 45

Tiina Vainio

16:50

CXworx 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

17:25

Tabata 45

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:15

BodyJam 45

Saara Muhonen

Lauantai

10:45

11:25

TONE 45

Kimi Holm

12:10

CXworx 30

Kimi Holm

12:45

Sunnuntai

18:00

BodyAttack 30

Veera Kurittu

18:35

BodyBalance 30

Veera Kurittu

Esport Bristol, Helsinki - Hot Studio

Maanantai

15:30

HotPilates 60

Titta Pohjolainen

16:45

HotFlowYoga 75

Essi Huhtala

18:10

HotYinYoga 60

Essi Huhtala

19:20

Tiistai

07:15

11:45

HotYinYoga 60

Jonna Nakari

17:45

HotPilates 60

Anne Suomi

18:50

19:40

HotStretching 45

Sebastian Selenius

Keskiviikko

07:15

HotFlowYoga 60

Jocke Salokorpi

11:00

HotPilates 60

Pauliina Berndtsson

17:50

HotFlowYoga 75

Mesimarja Paatero

19:15

HotYinYoga 75

Sini Ratas

Torstai

07:15

BodyBalance 60 hot

Lillis Sjöblom

11:15

17:30

Core-Streching

Saara Lehtinen

18:45

HotFlowYoga 75

Susanna Hulkkonen

Perjantai

11:30

HotYoga 60

Sini Ratas

16:40

HotYoga 60

Sini Ratas

17:45

Lauantai

11:10

12:20

HotStretching 60

Saara Lehtinen

Sunnuntai

11:30

HotFlowYoga 90

Sini Ratas

13:15

HotYinYoga 90

Sini Ratas

16:15

HotPilates 60

Jepa Pihlainen

17:25

HotYoga 60

Lillis Sjöblom

Esport Center, Espoo - Sali 1

Maanantai

09:15

Esport Easy 60

Jutta Lecklin

10:25

Pilates 60

Jutta Lecklin

15:30

BodyPump 60

Juulia Anttila

16:45

BodyCombat 60

Sanna Tuikka

17:50

Esport Easy 60

Minka Rostedt

19:00

BodyAttack 60

Teresa Turhanen

Tiistai

09:15

BodyCombat 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:25

BodyPump 60

Leena Laine

15:35

BodyPump 60

Elina Lindborg

17:00

BodyAttack 60

Sanna Tuikka

18:05

BodyStep 60

Teresa Turhanen

19:15

BodyPump 60

Anni Pekkanen

Keskiviikko

07:00

BodyPump 45

Leena Laine

09:15

Esport Easy 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:25

Esport Easy 45

Ira Ikkala

16:35

BodyAttack 60

Kira Tiivola

17:45

BodyPump 60

Kira Tiivola

19:00

BodyCombat 60

Anni Pekkanen

Torstai

09:15

BodyPump 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

10:25

Esport Easy 45

Ibrahim Ghareeb (engl.)

16:40

BodyPump 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

17:45

BodyAttack 60

Elina Stoor

18:50

Esport Easy 60

Laura Peltovuori

19:55

BodyPump 45

Hanna Björkman

Perjantai

09:15

Esport Shape 60

Laura Peltovuori

10:20

BodyBalance 60

Elina Stoor

15:20

BodyPump 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

16:30

BodyCombat 60

Heli Alho

17:40

LatinDanceParty60

Maiju Turtiainen

Lauantai

09:15

Esport Shape 60

Laura Peltovuori

10:25

BodyPump 60

Anni Pekkanen

11:30

BodyAttack 60

Sebastian Selenius

12:40

BodyCombat 60

Sanna Tuikka

Sunnuntai

09:30

BodyPump 60

Anni Pekkanen

10:40

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

11:55

Pilates 60

Laura Peltovuori

17:10

BodyJam 60

Saara Muhonen

18:20

BodyCombat 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

19:30

BodyPump 60

Minka Rostedt

Esport Center, Espoo - Sali 2

Maanantai

17:05

Tabata 45

Janne Taivainen

17:55

SuperBooty 30

Heli Peltonen

18:30

Cxworx 30

Heli Peltonen

19:05

Step 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

Tiistai

10:25

Pilates 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

16:40

Cxworx 30

Heli Peltonen

17:15

TONE 45

Heli Peltonen

18:05

SuperBooty 30

Sanna Autio

18:40

Sh´ bam 45

Elina Stoor

Keskiviikko

16:20

EsportEasy45

Annukka Honkonen

17:10

Cxworx 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

17:45

GRIT cardio 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:20

19:10

Pilates 60

Laura Peltovuori

Torstai

07:00

TONE 45

Leena Laine

09:45

BodyAttack45

Veera Kurittu

10:25

CXworx + Streching

Veera Kurittu

17:00

Tabata 45

Ibrahim Ghareeb (engl.)

17:55

WorldJumping 45

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:50

Barre 30

Tiina Vainio

19:25

WorldJumping 45

Ibrahim Ghareeb (engl.)

Perjantai

10:25

SuperBooty 30

Laura Peltovuori

16:30

EsportEasy45

Minka Rostedt

Lauantai

09:15

Esport Easy 60

Minka Rostedt

10:20

Cxworx 30

Minka Rostedt

11:35

Stretching 60

Sanna Autio

Sunnuntai

10:15

TONE 45

Heli Alho

11:05

Barre45

Leena Laine

16:45

WorldJumping 45

Elina Stoor

17:40

Cxworx 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:20

BodyBalance 60

Mari Aalto

Esport Center, Espoo - Spinning

Maanantai

07:00

Morning Ride 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

17:55

SPRINT 30

Sanna Tuikka

18:40

RPM 50

Annette Göransson

Tiistai

07:15

SPRINT 30

Aino Amanda Suihko

17:10

RPM 50

Teresa Turhanen

18:10

CardioRide55

Anna-Karin Siegfrids

Keskiviikko

17:30

19:00

SPRINT 30

Kira Tiivola

Torstai

16:50

CardioRide 45

Johan Malmström

18:40

Cardio Ride 60

Janne Taivainen

Perjantai

07:00

Morning Ride 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

17:25

RPM 50

Minka Rostedt

Lauantai

10:20

Cardio Ride 60

Sebastian Selenius

Sunnuntai

10:40

Cardio Ride 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

11:50

CardioRide 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

Esport Center, Espoo - Hot Fitness Studio

Maanantai

16:45

18:05

HotYoga 60

Mari Ulkuniemi

19:10

HotPilates 60

Heli Peltonen

20:15

HotStretching 45

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

Tiistai

12:45

HotYinYoga 75

Saara Akujärvi

16:45

HotStretching 60

Sanna Autio

17:50

HotFlowYoga 75

Juuli-Maria Vuori

19:15

HotYinYoga 75

Juuli-Maria Vuori

Keskiviikko

10:25

Core-Streching

Ibrahim Ghareeb (engl.)

16:40

BodyBalance 60 hot

Juulia Anttila

17:50

HotYoga 60

Harri Pitkänen

19:00

HotYinYoga 75

Harri Pitkänen

Torstai

11:45

HotYinYoga 75

Saara Akujärvi

16:50

18:00

BodyBalance 60 (hot)

Juulia Anttila

19:30

Perjantai

16:25

HotYinYoga 75

Saara Akujärvi

17:45

HotPilates 60

Laura Peltovuori

Lauantai

10:30

12:45

HotStretching 45

Sebastian Selenius

13:45

TeemaYoga90

Saara Akujärvi

Sunnuntai

12:00

HotYinYoga 75

Saara Akujärvi

17:35

HotStretching 45

Minka Rostedt

18:30

HotFlowYoga 75

Sini Ratas

Esport Arena, Espoo - Arena, Trimmi, Kamppailukeskus

Maanantai

17:15

Trimmi 45 Arena

Hannele Jokisalo

18:10

BodyPump Arena 60

Siiri Järvinen

19:00

Trimmi 45 Arena

Janne Taivainen

Tiistai

09:30

Trimmi 45 Arena

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

17:05

19:15

Kettlebell Arena 50

Anna-Karin Siegfrids

Keskiviikko

17:15

Trimmi 45 Arena

Annukka Honkonen

17:45

BoxingArena60

Mikko Kumpulainen

18:30

Torstai

17:00

Kickboxing Arena 60

Mikko Kumpulainen

17:50

18:55

BodyPump Arena 60

Jenny Thuneberg

Perjantai

16:00

AirYoga 60

Kristiina St.Croix

16:45

Trimmi 45 Arena

Piia Andelin

Lauantai

11:10

Trimmi 45 Arena

Minka Rostedt

12:10

BodyPump Arena 60

Minka Rostedt

13:15

Trimmi 45 Arena

Janne Taivainen

Sunnuntai

10:50

AirYoga 60

Saara Akujärvi

10:55

Trimmi 45 Arena

Janne Taivainen

18:30

Kettlebell Arena 50

Minka Rostedt

Esport Aalto, Espoo - Studio

Maanantai

15:35

CXworx 30

Heli Alho

16:10

BodyStep60

Heli Alho

17:15

Sh'bam 45

Juulia Anttila

18:05

BodyCombat 60

Kira Tiivola

19:15

BodyPump 60

Paula Lamberg

Tiistai

16:30

BodyPump 60

Saara Muhonen

17:40

World Jumping 45

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:35

GRIT Strengt 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

19:15

BodyAttack 60

Niko Viskari

Keskiviikko

16:10

BodyPump 45

Sebastian Selenius

17:00

TONE 45

Heli Peltonen

17:50

BodyAttack 60

Mari Alapappila

19:00

BodyJam 60

Kimi Holm

Torstai

16:15

World Jumping 30

Heidi Lipponen

17:00

BodyPump 60

Elli-Noora Koskela

18:05

BodyCombat 60

Elli-Noora Koskela

Perjantai

07:00

BodyPump 45

Leena Laine

15:30

BodyStep30

Hanne Vilpponen

16:10

BodyPump 45

Hanne Vilpponen

17:05

Sh'bam 45

Lillis Sjöblom

Lauantai

10:15

BodyCombat 60

Siiri Järvinen

11:25

CXworx 30

Siiri Järvinen

12:05

BodyPump 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

Sunnuntai

11:00

BodyStep60

Hanne Vilpponen

17:15

BodyPump 60

Sebastian Selenius

18:25

BodyAttack 60

Sebastian Selenius

Esport Aalto, Espoo - Trip Studio

Maanantai

11:00

16:10

The Trip 40 #14

Kira Tiivola

17:05

The Trip 40 #15

Kira Tiivola

18:10

Tiistai

07:00

MorningRide 45

Janne Taivainen

16:30

CardioRIde 60

Janne Taivainen

17:50

The Trip 40 #11

Juulia Anttila

18:40

The Trip 40 #13

Saara Muhonen

Keskiviikko

07:30

The Trip 40 #13

Aino Amanda Suihko

16:50

18:00

Torstai

10:30

The Trip 40 #15

Johanna Tikkanen

17:15

The Trip 40 #13

Aino Amanda Suihko

18:20

CardioRIde 60

Johan Malmström

Perjantai

07:15

The Trip 40 #14

Johanna Tikkanen

18:10

The Trip 40 MIX 1.0

Lillis Sjöblom

Lauantai

11:00

The Trip 40 MIX 1.0

Ibrahim Ghareeb (engl.)

13:20

The Trip 40 #15

Ibrahim Ghareeb (engl.)

Sunnuntai

10:30

The Trip 40 #15

Juulia Anttila

11:30

The Trip 40 #14

Juulia Anttila

16:15

The Trip 40 #13

Ahmed Zaki (engl.)

Esport Aalto, Espoo - Hot Studio

Maanantai

17:50

BodyBalance 60

Paula Lamberg

19:00

HotYinYoga 75

Jocke Salokorpi

Tiistai

07:00

BodyBalance 60

Leena Laine

16:45

HotYinYoga 75

Sonya Zouiter

18:15

HotYoga 60

Sonya Zouiter

19:25

HotStretching 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

Keskiviikko

12:15

HotYoga 60

Heidi Lipponen

16:15

17:55

HotPilates 60

Heli Peltonen

19:00

BodyBalance 60

Heli Peltonen

Torstai

07:00

HotYoga 60

Jocke Salokorpi

16:30

HotPilates 60

Jonna Nakari

17:40

HotFlowYoga 75

Jocke Salokorpi

19:10

HotYinYoga 75

Jocke Salokorpi

Perjantai

15:50

HotFlowYoga 75

Jocke Salokorpi

17:15

BodyBalance 60

Juulia Anttila

Lauantai

11:30

HotYinYoga 75

Jocke Salokorpi

Sunnuntai

11:30

HotYoga 60

Hanna Uusiprosi

17:15

BodyBalance 60

Ahmed Zaki (engl.)

Esport Aalto, Espoo - Functional Zone

Maanantai
Tiistai

17:50

Tabata 45

Janne Taivainen

Keskiviikko

17:10

Torstai

18:15

Tabata 30

Aino Amanda Suihko

Perjantai
Lauantai
Sunnuntai