Aikataulut

Keskuskohtaiset ryhmäliikuntatuntien aikataulut alla.

Huom! Hot Studion tunneille tarvitset oman maton.

Esport Bristol, Helsinki - Stage

Maanantai

08:00

11:00

BODYPUMP ® 60

Riku Saastamoinen

15:20

BODYCOMBAT® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:30

BODYSTEP® 45

Marissa Siivonen

17:25

BODYPUMP ® 60

Riku Saastamoinen

18:35

BODYJAM® 60

Janni Lindgren

19:40

GRIT STRENGTH® 30

Janni Lindgren

Tiistai

08:10

SH'BAM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:00

10:00

BODYPUMP ® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:00

15:30

16:45

17:55

BODYCOMBAT® 60

Mari Laukkanen

19:00

BODYATTACK® 45

Veera Kurittu

19:55

Keskiviikko

07:00

11:00

BODYATTACK® 45

Sebastian Selenius

15:20

BODYCOMBAT® 60

Ibrahim Gareeb (engl.)

16:30

BODYATTACK® 45

Niko Viskari

17:25

BODYPUMP ® 45

Hanne Vilpponen

18:20

BODYSTEP® 60

Teresa Turhanen

19:30

BODYPUMP ® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Torstai

08:20

11:00

BODYPUMP ® 45

Sebastian Selenius

15:20

16:00

BODYPUMP ® 45

Tomi Jäderholm

17:00

BODYSTEP® 60

Marissa Siivonen

18:10

BODYCOMBAT® 60

Kira Tiivola

19:20

BODYPUMP ® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Perjantai

07:00

BODYATTACK 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

08:15

11:00

BODYPUMP ® 45

Sebastian Selenius

15:45

BODYPUMP ® 45

Marissa Siivonen

16:40

BODYATTACK® 60

Kira Tiivola

17:50

BODYCOMBAT® 60

Mari Laukkanen

Lauantai

09:00

BODYPUMP ® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

10:10

BODYATTACK® 60

Teresa Turhanen

11:20

BODYSTEP® 60

Valter Biscaia (engl.)

12:30

BODYPUMP ® 60

Liisa Kivi

Sunnuntai

11:00

BODYPUMP ® 60

Sebastian Selenius

12:15

BODYATTACK® 60

Marissa Siivonen

15:30

16:20

17:00

BODYCOMBAT® 60

Kira Tiivola

18:10

BODYPUMP® 60 retromix

Riku Saastamoinen

Esport Bristol, Helsinki - Functional Studio

Maanantai

07:00

GRIT STRENGTH® 30

Kiira Viinamäki

17:55

18:50

World Jumping 30

Sebastian Selenius

19:25

SuperBooty 30

Sebastian Selenius

Tiistai

17:15

18:00

LES MILLS CORE™ 45

Veera Kurittu

19:05

Keskiviikko

16:20

LES MILLS CORE™ 30

Veera Kurittu

18:10

SH'BAM® 45

Laura Jäntti

19:00

BARRE® 45

Laura Jäntti

Torstai

17:15

17:55

BODYJAM® 60

Lillis Sjöblom

Perjantai

16:50

Lauantai

11:00

11:45

SuperBooty 30

Tarja Runsten

Sunnuntai

18:10

AirYoga 60

Somaye Pajuhi

Esport Bristol, Helsinki - The Trip Studio

Maanantai

07:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:15

THE TRIP® 40

Riku Saastamoinen

16:20

THE TRIP® 40

Eerika Bui

17:10

RPM 45

Eerika Bui

18:05

SPRINT® 30

Eerika Bui

18:45

THE TRIP® 40

Maiju Hytönen

Tiistai

07:00

THE TRIP® 40

Johanna Tikkanen

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

10:00

THE TRIP® 40

VIRTUAALIOHJAAJA

11:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:20

THE TRIP® 40

Liisa Kivi

17:20

CardioRide 60

Johan Malmström

18:30

SPRINT® 30

Teresa Turhanen

19:10

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

Keskiviikko

08:10

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:50

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:10

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

17:00

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

18:20

THE TRIP® 40

Marissa Siivonen

19:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Torstai

07:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

08:20

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:55

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

16:50

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

17:40

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

18:30

RPM45 ® VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

19:20

SPRINT® 30

Kira Tiivola

20:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Perjantai

07:15

THE TRIP® 40

Riku Saastamoinen

08:10

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:55

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

16:40

THE TRIP® 40

Marissa Siivonen

17:35

CardioRide 45

Maiju Hytönen

18:55

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Lauantai

10:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:20

RPM 45

Teresa Turhanen

12:20

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

13:40

SPRINT® 30

Liisa Kivi

Sunnuntai

10:00

THE TRIP® 40

Kiira Viinamäki

12:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

13:25

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:10

THE TRIP® 40

Kira Tiivola

17:15

THE TRIP® 40

Heli Alho

Esport Bristol, Helsinki - Hot Studio / Relaxing room

Maanantai

10:50

HotPilates 60

Helena Romppainen

16:40

HotFlowYoga 60

Veera Kurittu

17:50

HotPilates 45

Sebastian Selenius

18:40

BODYBALANCE® 60

Tomi Jäderholm

Tiistai

07:15

BODYBALANCE® 60

Eija Karonen

12:20

HotYinYoga 75

Sami Rekola

17:15

HotYinYoga 75

Emma Kiiskinen

18:45

HotFlowYoga 75

Emma Kiiskinen

Keskiviikko

09:15

HotYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

11:55

HotPilates 45

Sebastian Selenius

17:00

BODYBALANCE® 60

Marissa Siivonen

18:10

HotFlowYoga 60

Sini Ratas

19:20

HotYinYoga 60

Sini Ratas

Torstai

07:00

BODYBALANCE® 60

Lillis Sjöblom

09:30

HotFlowYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

17:20

HotFlowYoga 60

Tarja Runsten

18:30

BODYBALANCE® 60

Veera Kurittu

Perjantai

10:00

HotFlowYoga 60

Sini Ratas

15:40

17:00

BODYBALANCE® 60

Kiira Viinamäki

Lauantai

10:35

HotFlowYoga 60

Tarja Runsten

11:45

BODYBALANCE® 60

Alisa Järvelä

Sunnuntai

11:30

HotFlowYoga 90

Victoria Valetutti (engl.)

13:15

HotYinYoga 90

Victoria Valetutti (engl.)

17:05

BODYBALANCE® 60

Anni Pekkanen

18:15

HotYinYoga 90

Sini Ratas

Esport Center, Espoo - Sali 1

Maanantai

09:15

Esport Easy 60

Anna-Karin Siegfrids

10:30

Pilates 60

Laura Peltovuori

15:30

BODYPUMP ® 60

Ibrahim Gareeb (engl.)

16:45

BODYCOMBAT® 60

Sanna Tuikka

17:50

Esport Easy 60

Laura Peltovuori

19:00

BODYATTACK® 60

Elina Stoor

Tiistai

09:15

BODYPUMP ® 60

Anni Pekkanen

10:25

BODYCOMBAT® 60

Karolina Teir

16:00

BODYPUMP ® 60

Annette Göransson

17:10

BODYATTACK® 45

Maiju Hytönen

18:05

BODYSTEP® 60

Siiri Järvinen

19:15

Keskiviikko

07:00

BODYPUMP ® 45

Leena Laine

09:15

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott

10:25

Esport Easy 45

Tiina-Mai Ott

16:15

BODYSTEP® 45

Christa Schauman

17:10

GRIT STRENGTH 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

BODYPUMP ® 60

Karolina Teir

19:00

BODYCOMBAT® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Torstai

09:15

BODYPUMP ® 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:25

Esport Easy 45

Ahmed Zaki (engl.)

15:45

BODYCOMBAT® 45

Karolina Teir

16:40

BODYPUMP ® 60

Juulia Anttila

17:50

BODYJAM® 60

Anette Liljeqvist

19:00

BODYSTEP® 60

Anette Liljeqvist

Perjantai

09:30

EasyDance 45

Laura Peltovuori

10:25

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

15:20

BODYPUMP ® 60

Maiju Hytönen

16:30

BODYCOMBAT® 60

Juulia Anttila

17:40

SH´ BAM® 45

Juulia Anttila

Lauantai

09:15

Esport Easy 60

Minka Rostedt

10:25

BODYPUMP ® 60

Ahmed Zaki (engl.)

11:35

BODYATTACK® 60

Sebastian Selenius

12:45

BODYCOMBAT® 60

Sanna Tuikka

Sunnuntai

09:30

BODYPUMP ® 60

Leena Laine

10:40

Esport Shape 60

Laura Peltovuori

11:50

Pilates 60

Laura Peltovuori

17:10

BODYJAM® 60

Siiri Murto-Ryhänen

18:20

BODYCOMBAT® 60

Ibrahim Gareeb (engl.)

19:30

BODYPUMP ® 60

Minka Rostedt

Esport Center, Espoo - Sali 2

Maanantai

16:35

Core 30

Sanna Autio

17:10

SuperBooty 30

Sanna Autio

17:50

World Jumping 30

Ahmed Zaki (engl.)

18:25

LES MILLS CORE™ 30

Ahmed Zaki (engl.)

Tiistai

10:25

Pilates 60

Tiina-Mai Ott

16:40

SuperBooty 30

Ibrahim Gareeb (engl.)

17:15

LES MILLS CORE™ 30

Ibrahim Gareeb (engl.)

17:55

Zumba 60

Sebastian Hesam

19:05

BODYBALANCE® 60

Tomi Jäderholm

Keskiviikko

17:00

EsportEasy 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

17:50

LES MILLS CORE™ 30

Anni Pekkanen

18:25

Zumba 45

Sebastian Hesam

19:15

Pilates 60

Annukka Honkonen

Torstai

10:25

Core-Stretching 60

Laura Peltovuori

16:40

BARRE® 45

Karolina Teir

17:35

World Jumping 45

Elina Stoor

18:30

EsportEasy 45

Sebastian Selenius

Perjantai

09:20

BODYCOMBAT® 60

Riku Saastamoinen

16:45

LES MILLS CORE 45

Anni Pekkanen

17:40

Esport Easy 60

Minka Rostedt

Lauantai

09:25

World Jumping 45

Elina Stoor

10:20

Zumba 60

Sebastian Hesam

11:30

LES MILLS CORE 45

Minka Rostedt

12:45

Stretching 60

Sebastian Selenius

Sunnuntai

17:45

LES MILLS CORE™ 30

Ibrahim Gareeb (engl.)

18:25

BODYBALANCE® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Esport Center, Espoo - Center Trip Studio

Maanantai

07:00

MorningRide 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Jonna Nakari

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:45

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:40

THE TRIP® 40

Ibrahim Gareeb (engl.)

17:55

SPRINT® 30

Sanna Tuikka

18:40

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

19:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Tiistai

07:00

THE TRIP® 40

Kiira Viinamäki

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:15

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

17:15

RPM® 45

Annette Göransson

18:15

THE TRIP® 40

Maiju Hytönen

19:15

SPRINT® 30

Siiri Järvinen

20:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Keskiviikko

07:00

THE TRIP® 40

Maiju Hytönen

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Johanna Tikkanen

11:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:45

CardioRide 60

Maiju Hytönen

18:05

THE TRIP® 40

Anna-Karin Siegfrids

18:55

THE TRIP® 40

Anna-Karin Siegfrids

19:45

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Torstai

07:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

10:30

THE TRIP® 40

Eerika Bui

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:00

SPRINT® 30

Juulia Anttila

16:45

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

17:45

CardioRide 60

Johan Malmström

19:00

THE TRIP® 40

Sanna Tuikka

19:50

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Perjantai

07:00

MorningRide 45

Christer Holmberg

08:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:15

THE TRIP® 40

Leena Laine

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:45

RPM® 45

Minka Rostedt

17:45

THE TRIP® 40

Heli Alho

18:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Lauantai

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:20

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

10:20

CardioRide 60

Sebastian Selenius

11:45

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

12:50

THE TRIP® 40

Anni Pekkanen

13:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Sunnuntai

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

CardioRide 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:45

THE TRIP® 40

Leena Laine

12:00

THE TRIP® 40

Karolina Teir

13:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:10

THE TRIP® 40

Sanna Tuikka

17:00

THE TRIP® 40

Sanna Tuikka

18:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Esport Center, Espoo - Center Hot Studio

Maanantai

10:30

HotYoga 75

Anna-Karin Siegfrids

16:30

17:55

HotFlowYoga 60

Hannele Jokisalo

19:05

HotPilates 60

Minna Wallin

20:10

HotStretching 45

Minna Wallin

Tiistai

07:00

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

11:40

HotYinYoga 75

Sini Ratas

16:40

HotStretching 60

Sanna Autio

17:50

HotYoga 75

Minka Rostedt

19:15

HotYinYoga 75

Minka Rostedt

Keskiviikko

10:25

HotFlowYoga 60

Johanna Tikkanen

16:30

BODYBALANCE® 60

Elina Stoor

17:40

HotFlowYoga 60

Tarja Runsten

18:50

HotYinYoga 75

Tarja Runsten

Torstai

07:00

HotFlowYoga 60

Johanna Tikkanen

11:30

HotYinYoga 90

Anna-Karin Siegfrids

17:15

18:25

BODYBALANCE® 60

Eveliina Puska

19:35

HotFlowYoga 75

Minka Rostedt

Perjantai

15:15

HotYoga 60

Somaye Pajuhi

16:25

Fascia Kehonhuolto 45

Annukka Honkonen

17:20

HotYinYoga 75

Annukka Honkonen

Lauantai

10:25

HotYoga 60

Minka Rostedt

11:35

BODYBALANCE® 60

Anni Pekkanen

Sunnuntai

09:45

HotFlowYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

10:55

HotYinYoga 75

Anna-Karin Siegfrids

17:35

HotStretching 45

Annukka Honkonen

18:30

HotFlowYoga 75

Annukka Honkonen

Esport Arena, Espoo - Arena, Trimmi, Kamppailukeskus

Maanantai

17:00

Trimmi 45 Arena

Hanna Björkman

18:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Hanna Björkman

19:05

Tiistai

09:30

Trimmi 45 Arena

Tiina-Mai Ott

17:05

Trimmi 45 Arena

Markku Rahko

18:00

18:00

Functional Fitness 60 Arena

Ibrahim Gareeb (engl.)

Keskiviikko

17:50

Kettlebell Arena 50

Ahmed Zaki (engl.)

18:00

Boxing 60

Ibrahim Gareeb (engl.)

18:00

Trimmi 45 Arena

Kerttu-Liisa Kilpijoki

19:05

Functional Fitness 45 Arena

Ibrahim Gareeb (engl.)

Torstai

17:15

Kickboxing 60

Mikko Kumpulainen

17:40

BODYPUMP ® 60 Arena

Ahmed Zaki (engl.)

18:45

Perjantai

07:00

Kettlebell Arena 50

Kerttu-Liisa Kilpijoki

17:30

Lauantai

12:30

Sunnuntai

11:00

Trimmi 45 Arena

Sanna Tuikka

17:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Ahmed Zaki (engl.)

18:30

Kettlebell Arena 50

Minka Rostedt

Aikataulut

Syksyn ryhmäliikuntatunnit 5.9.-31.12.2022:

Centerin ja Arenan ryhmäliikuntatunnit

Bristolin ryhmäliikuntatunnit