Aikataulut

Tarkastele ryhmäliikuntatuntien aikatauluja alla.

Huom! Hot Studion tunneille tarvitset oman maton.

Kevään ryhmäliikuntatunnit 2.-29.5.2022:

Centerin ryhmäliikuntatunnit

Bristolin ryhmäliikuntatunnit

 

Helatorstain ryhmäliikuntatunnit:

Centerin tunnit

Bristolin tunnit

 

Tuntikuvaukset

Ohjeita kuntosalille ja ryhmäliikuntatunneille

 

Esport Bristol, Helsinki - Stage

Maanantai

07:35

11:00

BODYPUMP ® 60

Riku Saastamoinen

14:45

15:25

16:25

BODYSTEP® 45

Valter Biscaia (engl.)

17:20

BODYPUMP ® 60

Susanna Varsanpää

18:30

BODYATTACK® 60

Teresa Turhanen

19:40

BODYPUMP ® 45

Markku Rahko

Tiistai

10:45

11:20

15:30

BODYPUMP ® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:25

BODYCOMBAT® 60

Mari Laukkanen

17:40

BODYJAM® 60

Janni Lindgren

18:50

BODYATTACK® 45

Veera Kurittu

19:45

BODYPUMP ® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Keskiviikko

07:00

BODYPUMP ® 60

Valter Biscaia (engl.)

11:30

BODYATTACK® 45

Sebastian Selenius

15:30

BODYPUMP ® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:30

BODYATTACK® 45

Niko Viskari

17:30

BODYCOMBAT® 45

Ana Ferreira

18:25

BODYSTEP® 60

Hanne Vilpponen

19:35

BODYPUMP ® 60

Jenny Thuneberg

Torstai

07:00

BODYCOMBAT® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:00

BODYPUMP ® 45

Sebastian Selenius

14:45

15:30

BODYPUMP ® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:45

BODYSTEP® 45

Hanne Vilpponen

17:40

BODYCOMBAT® 60

Alex Abdelmegid (engl.)

18:50

BODYPUMP ® 60

Sebastian Selenius

Perjantai

07:00

BODYATTACK® 45

Valter Biscaia (engl.)

08:00

11:35

BODYPUMP ® 60

Sebastian Selenius

14:45

15:30

BODYPUMP ® 60

Tomi Jäderholm

16:40

BODYATTACK® 60

Kira Tiivola

17:50

BODYCOMBAT® 60

Mari Laukkanen

Lauantai
Sunnuntai

11:00

BODYATTACK® 60

Riku Saastamoinen

12:10

BODYPUMP ® 60

Tomi Jäderholm

13:25

16:00

SH'BAM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

17:00

BODYPUMP ® 60

Sebastian Selenius

18:15

BODYCOMBAT® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Esport Bristol, Helsinki - Functional Studio

Maanantai

07:00

GRIT STRENGTH® 30

Kiira Viinamäki

17:00

BARRE® 30

Janni Lindgren

17:35

SH'BAM® 45

Janni Lindgren

18:30

Tiistai

17:15

SuperBooty 30

Ana Ferreira

17:55

LES MILLS CORE™ 45

Veera Kurittu

18:50

GRIT STRENGTH® 30

Janni Lindgren

19:30

Keskiviikko

16:50

SuperBooty 30

Ana Ferreira

17:30

18:30

BARRE® 30

Laura Jäntti

19:05

SH'BAM® 45

Laura Jäntti

Torstai

16:40

17:15

SuperBooty 30

Laura Peltovuori

17:55

BODYJAM® 60

Lillis Sjöblom

19:05

AirYoga 60

Lillis Sjöblom

Perjantai

16:00

17:00

BODYJAM® 60

Helena Wasen

Lauantai

11:40

SuperBooty 30

Tarja Runsten

Sunnuntai

12:25

17:25

LES MILLS CORE™ 30

Valter Biscaia (engl.)

Esport Bristol, Helsinki - The Trip Studio

Maanantai

07:15

THE TRIP® 40

Valter Biscaia (engl.)

12:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:25

THE TRIP® 40

Eerika Bui

17:20

THE TRIP® 40

Valter Biscaia (engl.)

18:20

THE TRIP® 40

Jenny Thuneberg

19:15

THE TRIP® 40

Valter Biscaia (engl.)

Tiistai

07:00

THE TRIP® 40

Johanna Tikkanen

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:00

THE TRIP® 40

Eerika Bui

16:55

RPM 45

Eerika Bui

17:55

SPRINT® 30

Teresa Turhanen

18:35

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

Keskiviikko

10:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:20

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

17:15

CardioRide 45

Sebastian Selenius

18:10

THE TRIP® 40

VIRTUAALIOHJAAJA

19:00

SPRINT® 30

Riku Saastamoinen

Torstai

07:30

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

08:55

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:15

THE TRIP® 40

Riku Saastamoinen

18:00

THE TRIP® 40

Riku Saastamoinen

18:50

SPRINT® 30

Riku Saastamoinen

Perjantai

07:00

THE TRIP® 40

Lillis Sjöblom

10:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:50

RPM 45

VIRTUAALIOHJAAJA

17:45

THE TRIP® 40

Hanne Vilpponen

Lauantai

10:20

SPRINT® 30

Teresa Turhanen

11:20

THE TRIP® 40

Annette Göransson

12:20

RPM 45

Teresa Turhanen

Sunnuntai

12:15

THE TRIP® 40

Kiira Viinamäki

13:25

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

16:00

CardioRide 45

Sebastian Selenius

17:15

THE TRIP® 40

Kira Tiivola

18:05

THE TRIP® 40

Valter Biscaia (engl.)

Esport Bristol, Helsinki - Hot Studio / Relaxing room

Maanantai

10:30

HotPilates 60

Helena Romppainen

16:30

HotFlowYoga 75

Veera Kurittu

17:55

HotYinYoga 75

Veera Kurittu

Tiistai

07:15

BODYBALANCE® 60

Tomi Jäderholm

12:20

HotYinYoga 75

Sami Rekola

16:20

HotStretching 45

Ana Ferreira

17:35

HotYinYoga 75

Emma Kiiskinen

19:00

HotFlowYoga 75

Emma Kiiskinen

Keskiviikko

07:15

HotFlowYoga 60

Johanna Tikkanen

09:30

HotYoga 60

Helena Romppainen

12:30

HotStretching 45

Sebastian Selenius

16:45

18:10

HotStretching 60

Sebastian Selenius

19:20

HotYinYoga 60

Liisa Hanen

Torstai

07:00

BODYBALANCE® 60

Lillis Sjöblom

09:45

HotFlowYoga 60

Somaye Pajuhi

16:00

17:10

HotStretching 45

Veera Kurittu

18:05

HotFlowYoga 60

Veera Kurittu

19:15

HotYinYoga 60

Veera Kurittu

Perjantai

11:30

HotFlowYoga 60

Liisa Hanen

16:40

BODYBALANCE® 60

Tomi Jäderholm

17:50

BODYBALANCE® 60

Kiira Viinamäki

Lauantai

10:30

HotFlowYoga 60

Tarja Runsten

12:50

HotYoga 60

Kiira Viinamäki

Sunnuntai

11:30

HotFlowYoga 90

Anu Koskela

13:15

HotYinYoga 90

Anu Koskela

17:00

BODYBALANCE® 60

Anni Pekkanen

18:15

HotYinYoga 90

Helena Romppainen

Esport Center, Espoo - Sali 1

Maanantai

09:15

Esport Easy 60

Laura Peltovuori

10:30

Pilates 60

Laura Peltovuori

15:30

BODYPUMP ® 60

Leena Laine

16:45

BODYCOMBAT® 60

Sanna Tuikka

17:50

Esport Easy 60

Laura Peltovuori

19:00

BODYATTACK® 60

Elina Stoor

Tiistai

09:15

BODYPUMP ® 60

Anni Pekkanen

10:25

BODYCOMBAT® 60

Anni Pekkanen

16:00

BODYPUMP ® 60

Annette Göransson

17:10

BODYATTACK® 45

Juulia Anttila

18:05

BODYSTEP® 60

Siiri Järvinen

19:15

BODYPUMP ® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

Keskiviikko

07:00

BODYPUMP ® 45

Leena Laine

09:15

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott

10:25

Esport Easy 45

Tiina-Mai Ott

16:00

BODYSTEP® 60

Annette Göransson

17:10

GRIT STRENGTH 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

BODYPUMP ® 60

Karolina Teir

19:00

BODYCOMBAT® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Torstai

09:15

BODYPUMP ® 60

Ahmed Zaki (engl.)

10:25

Esport Easy 45

Tiina-Mai Ott

16:40

BODYPUMP ® 60

Juulia Anttila

17:50

BODYATTACK® 60

Mari Alapappila

19:00

BODYCOMBAT® 60

Karolina Teir

Perjantai

07:00

BODYPUMP ® 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

09:15

Step 60

Tiina-Mai Ott

10:25

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

15:20

BODYPUMP ® 60

Alex Abdelmegid (engl.)

16:30

BODYCOMBAT® 60

Karolina Teir

17:40

Esport Easy 45

Minka Rostedt

Lauantai

09:15

Esport Easy 60

Minka Rostedt

10:25

BODYPUMP ® 60

Ahmed Zaki (engl.)

11:35

BODYATTACK® 60

Sebastian Selenius

12:45

BODYCOMBAT® 60

Karolina Teir

Sunnuntai

09:30

BODYPUMP ® 60

Leena Laine

10:40

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott

11:50

Pilates 60

Laura Peltovuori

17:10

BODYJAM® 60

Eveliina Puska

18:20

BODYCOMBAT® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

19:30

BODYPUMP ® 60

Hanna Björkman

Esport Center, Espoo - Sali 2

Maanantai

16:35

Core 30

Sanna Autio

17:10

SuperBooty 30

Sanna Autio

17:50

WorldJumping 30

Ahmed Zaki (engl.)

18:25

LES MILLS CORE™ 30

Ahmed Zaki (engl.)

Tiistai

10:25

Pilates 60

Laura Peltovuori

15:55

SuperBooty 30

Sanna Autio

16:30

LES MILLS CORE™ 30

Juulia Anttila

17:10

BARRE® 45

Anna Mykrä

18:05

BODYBALANCE® 60

Riku Saastamoinen

Keskiviikko

11:40

16:50

SH´ BAM® 45

Juulia Anttila

17:40

Core 30

Ira Ikkala

18:15

EsportEasy 45

Ira Ikkala

19:10

Pilates 60

Helena Romppainen

Torstai

10:25

Core-Stretching 60

Laura Peltovuori

17:40

Esport Easy 60

Tiina-Mai Ott

Perjantai

09:30

BODYCOMBAT® 60

Ahmed Zaki (engl.)

16:40

LES MILLS CORE 45

Anni Pekkanen

17:30

SH´ BAM® 45

Anni Pekkanen

Lauantai

09:25

World Jumping 45

Ahmed Zaki (engl.)

10:20

EasyDance60

Laura Peltovuori

11:30

LES MILLS CORE™ 30

Hanna Björkman

12:10

Stretching 60

Laura Peltovuori

Sunnuntai

11:10

SuperBooty 30

Laura Peltovuori

11:50

BODYSTEP® 60

Anna Mykrä

17:40

LES MILLS CORE™ 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:20

BODYBALANCE® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Esport Center, Espoo - Center Trip Studio

Maanantai

07:00

MorningRide 45

Maiju Hytönen

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Jonna Nakari

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:50

THE TRIP® 40

Leena Laine

17:55

SPRINT® 30

Sanna Tuikka

18:40

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

19:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Tiistai

07:00

THE TRIP® 40

Kiira Viinamäki

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:20

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:15

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

17:15

RPM® 45

Annette Göransson

18:10

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

19:15

THE TRIP® 40

Siiri Järvinen

20:10

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Keskiviikko

07:15

THE TRIP® 40

Siiri Järvinen

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

11:00

SPRINT® 30

Eerika Bui

12:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:10

THE TRIP® 40

Ninni Kykyri-Karjalainen

16:45

CardioRide 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

17:55

THE TRIP® 40

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:55

THE TRIP® 40

Karolina Teir

19:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Torstai

07:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

10:30

THE TRIP® 40

Eerika Bui

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:45

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

17:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

18:05

CardioRide 60

Janne Taivainen

19:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Perjantai

07:00

MorningRide 45

Christer Holmberg

08:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:15

THE TRIP® 40

Leena Laine

16:45

RPM® 45

VIRTUAALIOHJAAJA

17:45

THE TRIP® 40

Valter Biscaia (engl.)

18:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Lauantai

09:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

10:15

CardioRide 60

Sebastian Selenius

11:45

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

12:45

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

13:35

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Sunnuntai

09:30

CardioRide 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:45

THE TRIP® 40

Leena Laine

12:00

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

13:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

17:30

THE TRIP® 40

Sanna Tuikka

18:25

THE TRIP® 40

Sanna Tuikka

Esport Center, Espoo - Center Hot Studio

Maanantai

07:00

HotFlowYoga 60

Helena Romppainen

10:30

HotYoga 75

Liisa Hanen

17:55

HotFlowYoga 60

Sini Ratas

19:05

HotPilates 60

Minna Wallin

20:10

HotStretching 45

Minna Wallin

Tiistai

07:00

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

12:15

HotYinYoga 75

Sini Ratas

16:40

HotStretching 60

Sanna Autio

17:50

HotYoga 75

Minka Rostedt

19:15

HotYinYoga 75

Minka Rostedt

Keskiviikko

10:25

HotFlowYoga 60

Veera Kurittu

16:30

BODYBALANCE® 60

Eveliina Puska

17:40

HotFlowYoga 60

Tarja Runsten

18:50

HotYinYoga 75

Tarja Runsten

Torstai

11:30

HotYinYoga 90

Tiina-Mai Ott

16:30

17:50

BODYBALANCE® 60

Juulia Anttila

19:30

BODYBALANCE® 60

Eveliina Puska

Perjantai

15:15

HotYoga 60

Helena Romppainen

16:25

Fascia Kehonhuolto 45

Annukka Honkonen

17:20

HotYinYoga 75

Annukka Honkonen

Lauantai

10:25

HotYoga 60

Minka Rostedt

11:35

BODYBALANCE® 60

Anni Pekkanen

12:45

HotStretching 45

Sebastian Selenius

Sunnuntai

10:45

HotFlowYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

12:00

HotYinYoga 75

Anna-Karin Siegfrids

17:35

HotStretching 45

Annukka Honkonen

18:30

HotFlowYoga 75

Annukka Honkonen

Esport Arena, Espoo - Arena, Trimmi, Kamppailukeskus

Maanantai

16:50

Trimmi 45 Arena

Laura Peltovuori

18:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Hanna Björkman

19:05

Tiistai

09:30

Trimmi 45 Arena

Kerttu-Liisa Kilpijoki

17:05

Trimmi 45 Arena

Janne Taivainen

18:00

Functional Fitness 60 Arena

Ibrahim Ghareeb (engl.)

Keskiviikko

17:50

Kettlebell Arena 50

Ahmed Zaki (engl.)

19:00

Boxing 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

Torstai

16:55

Trimmi 45 Arena

Ibrahim Ghareeb (engl.)

17:00

Kickboxing 60

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

BODYPUMP ® 60 Arena

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:05

Perjantai
Lauantai

10:15

12:10

BODYPUMP ® 60 Arena

Hanna Björkman

13:20

Trimmi 45 Arena

Hanna Björkman

Sunnuntai

17:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Ahmed Zaki (engl.)

18:30

Kettlebell Arena 50

Hanna Björkman