Aikataulut

Tarkastele ryhmäliikuntatuntien aikatauluja alla.

Huom! Hot Studion tunneille tarvitset oman maton.

Aikataulut 25.3.2021 alkaen

Tuntikuvaukset

Ohjeita kuntosalille ja ryhmäliikuntatunneille

 

Esport Bristol, Helsinki - Stage

Maanantai

07:00

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

09:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:00

BODYPUMP ® 60

Riku Saastamoinen

12:15

SPRINT® 30

Teresa Turhanen

14:00

14:40

15:45

SPRINT® 30

Kira Tiivola

16:20

THE TRIP® 40

Kira Tiivola

17:15

BODYPUMP ® 60

Susanna Varsanpää

18:25

BODYSTEP® 60

Marissa Siivonen

19:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Tiistai

07:00

BODYSTEP® 45

Teresa Turhanen

09:00

BODYPUMP ® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:30

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

14:00

14:40

15:30

16:25

17:40

BODYJAM® 60

Saara Muhonen

18:50

BODYATTACK® 45

Veera Kurittu

19:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Keskiviikko

07:00

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:00

BODYATTACK® 45

Valter Biscaia (engl.)

12:00

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

13:00

15:10

16:00

THE TRIP® 40

Ninni Kykyri-Karjalainen

16:55

BODYATTACK® 45

Susanna Varsanpää

17:45

BODYPUMP ® 60

Susanna Varsanpää

18:55

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

19:45

BODYPUMP ® 45

Sebastian Selenius

Torstai

07:00

07:35

08:10

11:00

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

12:00

BODYPUMP ® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:30

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

17:00

BODYSTEP® 60

Hanne Vilpponen

18:10

BODYATTACK® 30

Riku Saastamoinen

18:50

BODYPUMP ® 60

Riku Saastamoinen

Perjantai

07:00

BODYATTACK® 45

Sanna Tuikka

09:00

10:40

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

11:35

BODYPUMP ® 60

Saara Muhonen

14:30

15:30

BODYPUMP ® 60

Kira Tiivola

16:35

BODYATTACK® 60

Kira Tiivola

18:00

BODYCOMBAT® 60

Guilherme Reis (engl.)

19:15

RPM45 ® VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Lauantai

10:00

BODYPUMP ® 60

Hanne Vilpponen

11:15

BODYSTEP® 60

Annette Göransson

12:25

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

13:30

BODYPUMP ® 60

Saara Muhonen

14:45

15:20

16:00

SH'BAM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Sunnuntai

11:00

BODYPUMP ® 60

Lillis Sjöblom

12:15

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

13:15

SPRINT® 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

BODYCOMBAT® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:05

17:00

BODYPUMP ® 60

Sebastian Selenius

18:10

BODYCOMBAT® 60

Marko Lehisalo

19:15

THE TRIP® 40

Kiira Viinamäki

Esport Bristol, Helsinki - Functional Studio

Maanantai

07:00

GRIT STRENGTH® 30

Kiira Viinamäki

15:30

16:20

16:55

18:10

BODYATTACK® 60

Riku Saastamoinen

Tiistai

16:35

TONE® 45

Ana Ferreira

17:25

SuperBooty 30

Ana Ferreira

18:10

LES MILLS CORE™ 30

Veera Kurittu

18:50

Keskiviikko

16:55

17:35

BODYCOMBAT® 60

Mikko Värri

18:40

Tabata 45

Mikko Värri

Torstai

16:35

GRIT CARDIO® 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:15

LES MILLS CORE™ 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:55

BODYJAM® 60

Lillis Sjöblom

19:05

AirYoga 60

Lillis Sjöblom

Perjantai

17:45

TONE® 45

Kira Tiivola

Lauantai

11:10

BODYATTACK® 60

Teresa Turhanen

Sunnuntai

11:15

BODYATTACK® 45

Veera Kurittu

19:20

AirYoga 60

Lillis Sjöblom

Esport Bristol, Helsinki - Hot Studio / Relaxing room

Maanantai

09:30

HotYoga 60

Sami Rekola

16:40

16:50

HotFlowYoga 75

Emma Kiiskinen

17:45

FlowYoga75 relaxing room

Anna-Karin Siegfrids

18:15

HotYinYoga 60

Emma Kiiskinen

19:05

YinYoga75 relaxing room

Anna-Karin Siegfrids

19:25

BODYBALANCE® 60

Riku Saastamoinen

Tiistai

07:15

BODYBALANCE® 60

Tiina Vainio

11:50

HotYinYoga 75

Victoria Valetutti (engl.)

16:30

16:50

Yoga60 relaxing room

Victoria Valetutti (engl.)

17:40

HotYinYoga 60

Emma Kiiskinen

18:00

YinYoga75 relaxing room

Victoria Valetutti (engl.)

Keskiviikko

07:15

HotFlowYoga 60

Johanna Tikkanen

12:00

16:45

HotYinYoga 75

Victoria Valetutti (engl.)

18:10

HotYoga 60

Victoria Valetutti (engl.)

19:20

HotPilates 60

Helena Romppainen

Torstai

07:15

BODYBALANCE® 60

Lillis Sjöblom

10:30

HotYinYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

12:00

HotYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

17:00

17:35

HotFlowYoga 75

Helena Romppainen

18:55

Streching 45

Marissa Siivonen

19:00

HotYinYoga 75

Helena Romppainen

Perjantai

11:30

HotYoga 60

Victoria Valetutti (engl.)

16:40

HotYoga 60

Sami Rekola

16:45

17:50

BODYBALANCE® 60

Kiira Viinamäki

Lauantai

10:00

10:30

HotYoga 60

Kiira Viinamäki

11:30

11:40

BODYBALANCE® 60

Kiira Viinamäki

Sunnuntai

11:10

Yoga60 relaxing room

Anna-Karin Siegfrids

11:30

HotFlowYoga 90

Anu Koskela

13:15

HotYinYoga 90

Anu Koskela

16:45

BODYBALANCE® 60

Anni Pekkanen

18:10

HotYoga 60

Victoria Valetutti (engl.)

Esport Center, Espoo - Sali 1

Maanantai

09:15

Esport Easy 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:25

Pilates 60

Helena Romppainen

15:30

BODYPUMP ® 60

Leena Laine

16:45

BODYCOMBAT® 60

Sanna Tuikka

17:50

Esport Easy 60

Minka Rostedt

19:00

BODYATTACK® 60

Elina Stoor

Tiistai

07:15

BODYSTEP® 30

Valter Biscaia (engl.)

09:15

BODYCOMBAT® 60

Anni Pekkanen

10:25

BODYPUMP ® 60

Veera Kurittu

17:10

BODYATTACK® 45

Juulia Anttila

18:05

BODYSTEP® 30

Siiri Järvinen

19:30

BODYPUMP ® 60

Riku Saastamoinen

Keskiviikko

07:00

BODYPUMP ® 45

Leena Laine

09:15

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

10:25

Esport Easy 45

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

16:00

BODYSTEP® 30

Heli Alho

17:10

GRIT STRENGTH 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

BODYPUMP ® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

19:00

BODYCOMBAT® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Torstai

07:00

BODYPUMP ® 45

Johanna Tikkanen

09:15

BODYPUMP ® 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:25

Esport Easy 45

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

16:40

BODYPUMP ® 60

Juulia Anttila

17:50

Step 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

19:00

Esport Easy 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

Perjantai

09:15

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

10:20

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

15:20

BODYPUMP ® 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

16:30

17:50

Esport Easy 45

Minka Rostedt

Lauantai

09:15

Esport Easy 60

Minka Rostedt

10:25

BODYPUMP ® 60

Ahmed Zaki (engl.)

11:35

BODYATTACK® 60

Mari Alapappila

12:45

BODYCOMBAT® 60

Karolina Teir

Sunnuntai

09:30

BODYPUMP ® 60

Leena Laine

10:40

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

11:50

Pilates 60

Laura Peltovuori

13:00

BODYSTEP® 30

Marissa Siivonen

17:10

BODYJAM® 60

Saara Muhonen

18:20

BODYCOMBAT® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

19:30

BODYPUMP ® 60

Minka Rostedt

Esport Center, Espoo - Sali 2

Maanantai

10:00

BODYCOMBAT® 60

Kira Tiivola

17:10

SuperBooty 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

WorldJumping 30

Ahmed Zaki (engl.)

18:25

LES MILLS CORE™ 30

Ahmed Zaki (engl.)

Tiistai

10:25

Pilates 60

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

17:05

17:55

SuperBooty 30

Minka Rostedt

18:35

BODYBALANCE® 45

Riku Saastamoinen

Keskiviikko

11:40

16:50

EsportEasy 45

Ira Ikkala

17:45

LES MILLS CORE™ 30

Juulia Anttila

18:20

SH´ BAM® 45

Juulia Anttila

19:10

Pilates 60

Annukka Honkonen

Torstai

10:25

Core-Stretching 60

Laura Peltovuori

17:00

STRONG Nation 45

Ibrahim Ghareeb (engl.)

17:55

TONE® 45

Ana Ferreira

18:50

BARRE® 30

Karolina Teir

Perjantai

11:00

BODYCOMBAT® 60

Riku Saastamoinen

15:30

17:10

SuperBooty 30

Riitta Sallinen

17:45

Latin Dance Party 45

Helena Romppainen

Lauantai

09:35

Zumba 45

Sebastian Hesam

10:30

STRONG Nation 45

Sebastian Hesam

11:30

LES MILLS CORE™ 30

Minka Rostedt

12:10

Stretching 60

Laura Peltovuori

Sunnuntai

17:40

LES MILLS CORE™ 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:20

BODYBALANCE® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Esport Center, Espoo - Center Trip Studio

Maanantai

07:00

MorningRide 45

Johan Malmström

09:30

THE TRIP® 40

Minna Liivalahti

11:15

THE TRIP® 40

Kira Tiivola

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:00

THE TRIP® 40

Siiri Järvinen

16:50

THE TRIP® 40

Leena Laine

17:55

SPRINT® 30

Sanna Tuikka

18:40

THE TRIP® 40

Jonna Nakari

19:30

RPM® 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Tiistai

07:00

THE TRIP® 40

Kiira Viinamäki

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:00

CardioRide 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

17:00

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

18:10

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

19:05

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

20:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Keskiviikko

07:15

RPM® 45

Annette Göransson

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

11:00

SPRINT® 30

Eerika Bui

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40

Heli Alho

17:00

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

17:55

CardioRide 45

Ira Ikkala

19:10

THE TRIP® 40

Ibrahim Ghareeb (engl.)

20:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Torstai

07:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

09:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

10:30

THE TRIP® 40

Eerika Bui

11:30

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:10

THE TRIP® 40

Eerika Bui

17:05

RPM® 45

Eerika Bui

18:05

CardioRide 60

Johan Malmström

19:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Perjantai

07:00

MorningRide 45

Christer Holmberg

08:00

THE TRIP® 40

Johanna Tikkanen

09:15

THE TRIP® 40

Leena Laine

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:45

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

16:40

RPM® 45

Minka Rostedt

17:45

THE TRIP® 40

Heli Alho

18:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Lauantai

10:15

CardioRide 60

Mari Alapappila

11:45

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

12:45

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

13:35

SPRINT® 30

Juulia Anttila

14:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Sunnuntai

09:30

CardioRide 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

11:00

THE TRIP® 40

Annette Göransson

12:00

THE TRIP® 40

Marissa Siivonen

13:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:40

THE TRIP® 40

Sanna Tuikka

17:30

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

18:30

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

Esport Center, Espoo - Center Hot Studio

Maanantai

11:30

HotYinYoga 75

Saara Akujärvi

16:30

17:55

HotYoga 60

Saara Akujärvi

19:05

HotPilates 60

Minna Wallin

20:10

HotStretching 45

Minna Wallin

Tiistai

07:00

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

12:15

HotYinYoga 75

Saara Akujärvi

16:45

HotStretching 60

Minka Rostedt

17:50

HotFlowYoga 75

Somaye Pajuhi

19:15

HotYinYoga 75

Somaye Pajuhi

Keskiviikko

10:25

HotYoga 60

Veera Kurittu

16:30

BODYBALANCE® 60

Elina Stoor

17:40

HotYoga 60

Tarja Runsten

18:50

HotYinYoga 75

Tarja Runsten

Torstai

11:30

HotYinYoga 90

Saara Akujärvi

16:50

Yoga 60 (ei lämmitystä)

Nina Sola-Galiero

18:00

HotFlowYoga 75

Nina Sola-Galiero

19:30

BODYBALANCE® 60

Tiina Vainio

Perjantai

16:25

HotYinYoga 75

Annukka Honkonen

17:50

HotPilates 60

Riitta Sallinen

Lauantai

10:25

HotYinYoga 60

Minka Rostedt

12:45

HotStretching 45

Mari Alapappila

Sunnuntai

10:45

HotYinYoga 60

Saara Akujärvi

12:00

HotYinYoga 75

Saara Akujärvi

17:35

HotStretching 45

Annukka Honkonen

18:30

HotFlowYoga 75

Annukka Honkonen

Esport Arena, Espoo - Arena, Trimmi, Kamppailukeskus

Maanantai

07:15

16:40

17:55

Trimmi 45 Arena

Laura Peltovuori

18:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Hanna Björkman

19:05

BODYPUMP ® 60 Arena

Jenny Thuneberg

19:05

Tiistai

09:30

Trimmi 45 Arena

Tiina-Mai Ott-Serjamaa

16:30

BODYPUMP ® 60 Arena

Annette Göransson

17:05

Keskiviikko

16:50

Functional Fitness 45 Arena

Ibrahim Ghareeb (engl.)

17:50

Kettlebell Arena 50

Ahmed Zaki (engl.)

18:00

BODYPUMP ® 45 Arena

Siiri Murto-Ryhänen

18:55

LES MILLS CORE™ 30 Arena

Siiri Murto-Ryhänen

Torstai

16:30

BODYCOMBAT 45 ARENA

Jenny Thuneberg

17:00

Kickboxing 60

Mikko Kumpulainen

17:20

BODYPUMP ® 30 Arena

Jenny Thuneberg

18:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:20

Perjantai

15:45

BODYATTACK® 45 Arena

Mari Alapappila

16:40

17:30

SH'BAM® 45 Arena

Anni Pekkanen

Lauantai

10:15

11:20

12:10

13:20

Trimmi 45 Arena

Minka Rostedt

Sunnuntai

10:50

EsportEasy Arena 45

Laura Peltovuori

15:55

BODYPUMP ® 60 Arena

Ahmed Zaki (engl.)

17:00

18:30

Kettlebell Arena 50

Minka Rostedt

Esport Aalto, Espoo - Studio

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai

Esport Aalto, Espoo - Trip Studio

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai

Esport Aalto, Espoo - Hot Studio

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai

Esport Aalto, Espoo - Functional Zone

Maanantai
Tiistai
Keskiviikko
Torstai
Perjantai
Lauantai
Sunnuntai