Aikataulut

Tarkastele ryhmäliikuntatuntien aikatauluja alla.

Huom! Hot Studion tunneille tarvitset oman maton.

Syksyn aikataulut

Tuntikuvaukset

Ohjeita kuntosalille ja ryhmäliikuntatunneille

 

Esport Bristol, Helsinki - Stage

Maanantai

07:00

GRIT STRENGTH® 30

VIRTUAALIOHJAAJA

08:00

BODYCOMBAT® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:15

LM CORE™ 45 Virtual

VIRTUAALIOHJAAJA

11:00

BODYPUMP ® 60

Riku Saastamoinen

15:25

BODYCOMBAT® 45

Marko Lehisalo

16:25

BODYSTEP® 45

Heli Alho

17:20

BODYPUMP ® 60

Susanna Varsanpää

18:30

BODYATTACK® 60

Jenny Thuneberg

19:40

BODYPUMP ® 45

Markku Rahko

Tiistai

07:00

BODYATTACK® 45

Sebastian Selenius

08:00

15:30

VIRTUAALIOHJAAJA

16:25

17:40

BODYJAM® 60

Janni Lindgren

18:50

BODYATTACK® 45

Veera Kurittu

19:45

BODYPUMP ® 45

Tomi Jäderholm

Keskiviikko

07:00

11:00

BODYATTACK® 45

Sebastian Selenius

16:30

BODYATTACK® 45

Niko Viskari

17:30

BODYCOMBAT® 45

Ana Ferreira

18:25

BODYCOMBAT® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

19:35

BODYPUMP ® 60

Jenny Thuneberg

Torstai

07:00

BODYCOMBAT® 45

Jenny Thuneberg

08:00

SH'BAM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:00

BODYPUMP ® 45

Sebastian Selenius

16:30

BODYSTEP® 60

Hanne Vilpponen

17:40

BODYCOMBAT® 60

Mari Laukkanen

18:50

20:00

Perjantai

07:00

BODYATTACK® 45

Sebastian Selenius

08:00

08:40

LM CORE™ 45 Virtual

VIRTUAALIOHJAAJA

11:35

BODYPUMP ® 60

Saara Muhonen

15:30

BODYPUMP ® 60

Marissa Siivonen

16:40

BODYATTACK® 60

Valter Biscaia (engl.)

17:50

BODYCOMBAT® 60

Mari Laukkanen

Lauantai

10:00

BODYSTEP® 60

Annette Göransson

11:10

BODYATTACK® 60

Sebastian Selenius

12:25

BODYPUMP ® 60

Sebastian Selenius

13:40

SH'BAM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:40

Sunnuntai

11:00

BODYATTACK® 60

Riku Saastamoinen

12:10

BODYPUMP ® 60

Marissa Siivonen

13:25

SH'BAM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

17:00

BODYPUMP ® 60

Hanne Vilpponen

18:15

BODYCOMBAT® 60

Mari Laukkanen

Esport Bristol, Helsinki - Functional Studio

Maanantai

17:00

BARRE® 30

Janni Lindgren

17:35

SH'BAM® 45

Janni Lindgren

18:30

Tiistai

17:15

SuperBooty 30

Ana Ferreira

17:55

LES MILLS CORE™ 45

Veera Kurittu

18:50

GRIT STRENGTH® 30

Janni Lindgren

Keskiviikko

16:50

SuperBooty 30

Ana Ferreira

17:30

18:30

BARRE® 30

Laura Jäntti

19:05

SH'BAM® 45

Laura Jäntti

Torstai

10:20

SuperBooty 30

Ahmed Zaki (engl.)

11:00

LES MILLS CORE™ 30

Ahmed Zaki (engl.)

11:35

BODYBALANCE® 30

Ahmed Zaki (engl.)

16:20

LES MILLS CORE™ 45

Siiri Järvinen

17:15

SuperBooty 30

Laura Peltovuori

17:55

BODYJAM® 60

Lillis Sjöblom

19:05

AirYoga 60

Lillis Sjöblom

Perjantai

10:00

16:00

Lauantai

11:00

11:40

SuperBooty 30

Tarja Runsten

Sunnuntai

11:30

GRIT STRENGTH® 30

Ahmed Zaki (engl.)

15:00

AirYoga 60

Victoria Valetutti (engl.)

16:30

17:25

Esport Bristol, Helsinki - The Trip Studio

Maanantai

07:15

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

10:00

THE TRIP® 40

Riku Saastamoinen

16:25

THE TRIP® 40

Riku Saastamoinen

17:20

THE TRIP® 40

Heli Alho

18:20

THE TRIP® 40

Johanna Tikkanen

19:15

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

Tiistai

07:00

THE TRIP® 40

Johanna Tikkanen

10:00

THE TRIP® 40

Riku Saastamoinen

11:30

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

16:00

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

16:55

RPM 45

Teresa Turhanen

17:55

SPRINT® 30

Teresa Turhanen

18:35

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

19:25

CardioRide 60

Markku Rahko

Keskiviikko

07:10

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

08:15

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

10:45

THE TRIP® 40

Anna-Karin Siegfrids

16:20

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

17:15

CardioRide 45

Sebastian Selenius

18:10

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

19:00

SPRINT® 30

Riku Saastamoinen

Torstai

07:00

CardioRide 45

Janne Taivainen

08:55

THE TRIP® 40

Anna-Karin Siegfrids

11:00

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

16:15

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

17:40

THE TRIP® 40

Riku Saastamoinen

18:50

SPRINT® 30

Teresa Turhanen

19:30

RPM 45

Riku Saastamoinen

Perjantai

07:00

THE TRIP® 40

Lillis Sjöblom

10:40

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

16:50

RPM 45

Teresa Turhanen

Lauantai

09:15

THE TRIP® 40

Siiri Järvinen

10:20

SPRINT® 30

Teresa Turhanen

11:20

THE TRIP® 40

Annette Göransson

12:20

RPM 45

Teresa Turhanen

13:40

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

Sunnuntai

11:00

CardioRide 60

Tarja Runsten

12:15

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

13:25

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

16:00

CardioRide 45

Sebastian Selenius

17:15

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

18:05

THE TRIP® 40

Heli Alho

Esport Bristol, Helsinki - Hot Studio / Relaxing room

Maanantai

08:10

BODYBALANCE® 45

Veera Kurittu

10:30

HotPilates 60

Helena Romppainen

16:30

HotFlowYoga 75

Anu Koskela

17:55

HotYinYoga 75

Anu Koskela

19:40

BODYBALANCE® 60

Marissa Siivonen

Tiistai

07:15

HotFlowYoga 60

Heidi Akkila

11:00

BODYBALANCE® 60

Riku Saastamoinen

12:20

HotYinYoga 75

Sami Rekola

16:20

HotStretching 45

Ana Ferreira

17:35

HotYinYoga 75

Emma Kiiskinen

19:00

HotFlowYoga 75

Emma Kiiskinen

Keskiviikko

07:15

HotFlowYoga 60

Johanna Tikkanen

09:30

HotYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

11:55

HotStretching 45

Sebastian Selenius

16:45

18:10

HotFlowYoga 60

Anu Koskela

19:20

HotYinYoga 60

Anu Koskela

Torstai

07:00

BODYBALANCE® 60

Lillis Sjöblom

09:50

HotYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

17:10

HotStretching 45

Veera Kurittu

18:05

HotFlowYoga 60

Veera Kurittu

19:15

HotYinYoga 60

Veera Kurittu

Perjantai

11:30

HotFlowYoga 60

Sini Ratas

17:50

BODYBALANCE® 60

Valter Biscaia (engl.)

Lauantai

10:30

HotFlowYoga 60

Tarja Runsten

11:40

BODYBALANCE® 60

Mikko Värri

12:50

HotYoga 60

Silja Eriksson

Sunnuntai

11:30

HotFlowYoga 90

Victoria Valetutti (engl.)

13:15

HotYinYoga 90

Victoria Valetutti (engl.)

17:00

BODYBALANCE® 60

Anni Pekkanen

18:15

HotYinYoga 90

Sini Ratas

Esport Center, Espoo - Sali 1

Maanantai

09:15

Esport Easy 60

Anna-Karin Siegfrids

10:25

BODYPUMP ® 60

Ahmed Zaki (engl.)

15:30

BODYPUMP ® 60

Sebastian Selenius

16:45

BODYCOMBAT® 60

Sanna Tuikka

17:50

Esport Easy 60

Laura Peltovuori

19:00

BODYATTACK® 60

Elina Stoor

Tiistai

09:15

BODYCOMBAT® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

10:25

BODYPUMP ® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

16:00

BODYPUMP ® 60

Annette Göransson

17:10

BODYATTACK® 45

Juulia Anttila

18:05

BODYSTEP® 30

Siiri Järvinen

19:15

BODYPUMP ® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

Keskiviikko

07:00

BODYPUMP ® 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

09:15

Esport Easy 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

10:25

Esport Easy 45

Ibrahim Ghareeb (engl.)

16:00

BODYSTEP® 30

Heli Alho

17:10

GRIT STRENGTH 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

BODYPUMP ® 60

Karolina Teir

19:00

BODYCOMBAT® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Torstai

09:15

BODYPUMP ® 60

Anni Pekkanen

10:25

Esport Easy 45

Annukka Honkonen

16:40

BODYPUMP ® 60

Juulia Anttila

17:50

BODYATTACK® 60

Mari Alapappila

19:00

BODYCOMBAT® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Perjantai

07:00

BODYPUMP ® 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

09:15

Step 60

Tiina-Mai Ott

10:20

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

15:20

BODYPUMP ® 60

Sebastian Selenius

16:30

17:40

Esport Easy 45

Minka Rostedt

Lauantai

09:15

Esport Easy 60

Anna-Karin Siegfrids

10:25

BODYPUMP ® 60

Ahmed Zaki (engl.)

11:35

BODYATTACK® 60

Mari Alapappila

12:45

BODYCOMBAT® 60

Karolina Teir

Sunnuntai

09:30

BODYPUMP ® 60

Leena Laine

10:40

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott

11:50

Pilates 60

Laura Peltovuori

17:10

BODYJAM® 60

Saara Muhonen

18:20

BODYCOMBAT® 60

Ibrahim Ghareeb (engl.)

19:30

BODYPUMP ® 60

Hanna Björkman

Esport Center, Espoo - Sali 2

Maanantai

10:30

Pilates 60

Laura Peltovuori

16:35

Core 30

Sanna Autio

17:10

SuperBooty 30

Sanna Autio

17:50

WorldJumping 30

Ahmed Zaki (engl.)

18:25

LES MILLS CORE™ 30

Ahmed Zaki (engl.)

Tiistai

10:25

Pilates 60

Tiina-Mai Ott

15:55

SuperBooty 30

Sanna Autio

16:30

LES MILLS CORE™ 30

Juulia Anttila

17:20

18:15

BODYBALANCE® 60

Riku Saastamoinen

Keskiviikko

11:40

LES MILLS CORE 45

Ahmed Zaki (engl.)

16:50

SH´ BAM® 45

Juulia Anttila

17:40

Core 30

Ira Ikkala

18:15

EsportEasy 45

Ira Ikkala

19:10

Pilates 60

Annukka Honkonen

Torstai

10:25

Core-Stretching 60

Laura Peltovuori

17:00

GRIT CARDIO® 30

Mari Alapappila

17:40

Esport Easy 60

Tiina-Mai Ott

18:50

BARRE® 30

Karolina Teir

Perjantai

09:30

BODYCOMBAT® 60

Riku Saastamoinen

16:40

LES MILLS CORE 45

Anni Pekkanen

17:30

SH´ BAM® 45

Anni Pekkanen

Lauantai

10:20

Zumba 60

Sebastian Hesam

11:30

LES MILLS CORE™ 30

Hanna Björkman

12:10

Stretching 60

Anna-Karin Siegfrids

Sunnuntai

11:10

SuperBooty 30

Laura Peltovuori

17:40

LES MILLS CORE™ 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:20

BODYBALANCE® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Esport Center, Espoo - Center Trip Studio

Maanantai

07:00

MorningRide 45

Christer Holmberg

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Jonna Nakari

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:00

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

16:50

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

17:55

SPRINT® 30

Sanna Tuikka

18:40

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

19:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Tiistai

07:00

THE TRIP® 40

Anna-Karin Siegfrids

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:00

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:15

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:00

CardioRide 45

Riku Saastamoinen

17:15

RPM® 45

Annette Göransson

18:10

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

19:15

THE TRIP® 40

Siiri Järvinen

20:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Keskiviikko

07:15

THE TRIP® 40

Siiri Järvinen

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

11:00

SPRINT® 30

Annette Göransson

12:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:10

THE TRIP® 40

Johanna Tikkanen

16:05

SPRINT® 30

Juulia Anttila

16:45

CardioRide 60

Christer Holmberg

17:55

THE TRIP® 40

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:45

THE TRIP® 40

Anna-Karin Siegfrids

19:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Torstai

07:00

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

10:30

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:45

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

16:45

RPM® 45

Minka Rostedt

18:05

CardioRide 60

Sebastian Selenius

19:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Perjantai

07:00

MorningRide 45

Christer Holmberg

08:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:15

THE TRIP® 40

Leena Laine

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:45

RPM® 45

Riku Saastamoinen

17:45

THE TRIP® 40

Heli Alho

18:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Lauantai

09:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

10:15

CardioRide 60

Mari Alapappila

11:45

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

12:45

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

13:35

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Sunnuntai

09:30

CardioRide 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:45

THE TRIP® 40

Leena Laine

12:00

THE TRIP® 40

Siiri Murto-Ryhänen

13:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:40

THE TRIP® 40

Sanna Tuikka

17:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

18:25

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

Esport Center, Espoo - Center Hot Studio

Maanantai

07:00

HotFlowYoga 60

Juuli-Maria Vuori

10:30

HotYoga 75

Anna-Karin Siegfrids

17:55

HotFlowYoga 60

Sini Ratas

19:05

HotPilates 60

Minna Wallin

20:10

HotStretching 45

Minna Wallin

Tiistai

07:00

HotYoga 60

Saara Akujärvi

12:15

HotYinYoga 75

Anu Koskela

16:40

HotStretching 60

Sanna Autio

17:50

HotYoga 75

Minka Rostedt

19:15

HotYinYoga 75

Minka Rostedt

Keskiviikko

10:25

HotFlowYoga 60

Veera Kurittu

16:30

BODYBALANCE® 60

Elina Stoor

17:40

HotFlowYoga 60

Tarja Runsten

18:50

HotYinYoga 75

Tarja Runsten

Torstai

07:00

HotYoga 60

Helena Romppainen

11:30

HotYinYoga 90

Saara Akujärvi

16:30

HotPilates 60

Tiina-Mai Ott

17:45

HotFlowYoga 75

Minka Rostedt

19:30

HotYoga 60

Somaye Pajuhi

Perjantai

15:25

HotYoga 60

Somaye Pajuhi

16:35

HotYinYoga 75

Annukka Honkonen

18:00

Fascia Kehonhuolto 45

Annukka Honkonen

Lauantai

10:25

HotYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

11:35

BODYBALANCE® 60

Juulia Anttila

12:45

HotStretching 45

Mari Alapappila

Sunnuntai

10:45

HotFlowYoga 60

Saara Akujärvi

12:00

HotYinYoga 75

Saara Akujärvi

17:35

HotStretching 45

Annukka Honkonen

18:30

HotFlowYoga 75

Annukka Honkonen

Esport Arena, Espoo - Arena, Trimmi, Kamppailukeskus

Maanantai

16:50

Trimmi 45 Arena

Laura Peltovuori

18:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Hanna Björkman

19:05

Tiistai

09:30

Trimmi 45 Arena

Tiina-Mai Ott

17:05

18:00

Functional Fitness 60 Arena

Ibrahim Ghareeb (engl.)

Keskiviikko

16:55

Functional Fitness 45 Arena

Ibrahim Ghareeb (engl.)

17:50

Kettlebell Arena 50

Ahmed Zaki (engl.)

Torstai

16:55

Trimmi 45 Arena

Ibrahim Ghareeb (engl.)

17:00

Kickboxing 60

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

BODYPUMP ® 60 Arena

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:00

Perjantai
Lauantai

10:15

12:10

BODYPUMP ® 60 Arena

Hanna Björkman

13:20

Trimmi 45 Arena

Hanna Björkman

Sunnuntai

17:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Ahmed Zaki (engl.)

18:30

Kettlebell Arena 50

Hanna Björkman