Yhteystiedot

Oletko autolla liikkeellä?

Esport Centerin asiakkaat ovat jatkossakin oikeutettuja kolmen tunnin (3 h) maksuttomaan pysäköintiin Esport Centerin pysäköintialueella.
Kertaluontoinen kolmen tunnin (3 h) pysäköintilupa aktivoituu, kun kirjaat ajoneuvosi rekisteritunnuksen sähköiseen järjestelmään itsepalvelupisteellä, joka sijaitsee Esport Centerin vastaanoton läheisyydessä. Muistathan kirjata rekisteritunnuksen aina, kun saavut Esport Centeriin.

TOIMIPISTEET Puhelinnumero
ESPORT CENTER center@esport.fi 0300 472 300 (0,99€/min)
Asiakasneuvojat (Esport-jäsenyys) fitness@esport.fi
Center Pro Shop, shop@esport.fi
Tenniskoulu TCT, TIM HUSA, tim.husa@esport.fi, tct@esport.fi
Mailapelien vakiovuorot ja osakevuorot, mailapelit@esport.fi 044 770 3217
Esport Café, keittio@esport.fi 044 770 3261
ESPORT BRISTOL bristol@esport.fi 0300 472 300 (0,99€/min)
Asiakasneuvoja (Esport-jäsenyys) fitness@esport.fi
ESPORT ARENA arena@esport.fi 0300 472 300 (0,99€/min)
Asiakasneuvoja (Arenan jäsenyydet jaa 10-kortit) myynti.arena@esport.fi
Salibandyn vakiovuorot, VESA LEHTINEN, vesa.lehtinen@esport.fi
Jalkapallovuorot, BEN PALLAS, ben.pallas@esport.fi
Esport Arena Shop
Arena Shop Teamsales, teamsales@esport.fi
ESPORT EXPRESS LIILA express@esport.fi 0300 472 300 (0,99€/min)
ESPORT EXPRESS MANKKAA express@esport.fi 0300 472 300 (0,99€/min)
EXTREME ESPORT extreme@esport.fi 044 770 3273

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@esport.fi

YRITYSMYYNTI Puhelinnumero
Tapahtumat ja yritystunnit Esport Bristol 0300 472 300 (0,99€/min)
Tapahtumat ja yritystunnit Esport Center ja Esport Arena VESA LEHTINEN 0300 472 300 (0,99€/min)
Yritysasiakkuudet ELINA PELKONEN 0300 472 300 (0,99€/min)
Tapahtumapäällikkö Esport Center ja Esport Arena BEN PALLAS 0300 472 300 (0,99€/min)

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@esport.fi

KUNTOTESTAUS JA PERSONAL TRAINING -PALVELUT Puhelinnumero
Esport Arena kuntotestiasema testiasema@esport.fi 0300 472 300 (0,99€/min)
Esport Center ja Esport Arena Personal Training -palvelut Jussi Pesola, jussi.pesola@esport.fi 0300 472 300 (0,99€/min)
Esport Bristol kuntotestiasema Jussi Pesola 0300 472 300 (0,99€/min)
Esport Express Personal Training -palvelut express@esport.fi 0300 472 300 (0,99€/min)

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@esport.fi

TALOUSOSASTO (kaikki Esport-yhtiöt) Sähköposti
Ostolaskut ja niiden suoritukset ostolaskut@esport.fi
Myyntilaskut ja niiden suoritukset myyntireskontra@esport.fi

Pyrimme vastaamaan kyselyihin kolmen arkipäivän kuluessa.