Aikataulu

Esport Bristolin ryhmäliikuntatuntien aikataulu löytyy alhaalta

Esport Bristol  (tulostettava versio)

Stage

Maanantai

07:00

GRIT Strength 30

Emanuela Costea (engl.)

11:30

BodyAttack 45

Sebastian Selenius

16:00

BODYSTEP 30

Emanuela Costea (engl.)

16:35

GRIT plyo 30

Emanuela Costea (engl.)

17:15

BodyPump 60

Hanne Vilpponen

18:25

BodyStep 60

Hanne Vilpponen

19:30

BodyAttack 60

Eveliina Sjöblom

Tiistai

07:00

BodyStep45

Teresa Turhanen

10:30

BodyPump 60

Lillis Sjöblom

15:30

BodyPump 60

Ahmed Zaki (engl.)

16:40

BodyCombat 60

Ahmed Zaki (engl.)

17:45

BodyJam 60

Janni Lindgren

18:55

GRIT Strength 30

Janni Lindgren

Keskiviikko

07:00

BodyPump 60

Heli Alho

15:45

BodyCombat45

Lillis Sjöblom

16:40

BodyAttack 60

Susanna Varsanpää

17:45

BodyPump 60

Susanna Varsanpää

18:55

Sh´bam 30

Janni Lindgren

19:30

Barre 30

Janni Lindgren

20:05

BodyPump 45

Aino Amanda Suihko

Torstai

06:45

GRIT plyo 30

Heli Alho

07:20

CX Worx 30

Heli Alho

11:00

BodyAttack 30

Kira Tiivola

11:40

GRIT Strength 30

Kira Tiivola

16:05

BodyPump 45

Piia Pääkkönen

17:00

BodyStep 60

Teresa Turhanen

18:05

BodyAttack 30

Veera Kurittu

18:45

BodyPump 30

Lillis Sjöblom

Perjantai

07:00

BodyAttack 45

Eveliina Sjöblom

11:30

BodyPump 60

Saara Muhonen

15:30

BodyPump 60

Kira Tiivola

16:35

BodyAttack 60

Kira Tiivola

17:45

BodyCombat 60

Riku Saastamoinen

Lauantai

10:00

BodyPump 60

Hanne Vilpponen

11:10

BodyStep 60

Hanne Vilpponen

13:15

BodyAttack 60

Kimi Holm

14:25

BodyPump 60

Annette Göransson

Sunnuntai

11:00

BodyPump 60

Lillis Sjöblom

12:10

BodyAttack 60

Karin Heinonen

17:15

BodyPump 60

Paula Lamberg

18:25

BodyCombat 60

Heli Alho

Functional Studio

Maanantai

07:40

CXworx 30

Emanuela Costea (engl.)

16:45

BodyCombat 60

Piia Pääkkönen

17:55

WorldJumpingParty 30

Anna-Karin Siegfrids

18:30

SuperBooty 30

Anna-Karin Siegfrids

19:10

AirYoga 60

Mia Huovinen

Tiistai

16:30

BodyAttack45

Veera Kurittu

17:25

CXworx 30

Veera Kurittu

18:00

Tabata 45

Heli Alho

18:55

TONE 45

Heli Alho

Keskiviikko

11:00

Tabata 45

Ahmed Zaki (engl.)

11:50

CXworx 30

Ahmed Zaki (engl.)

16:50

GRIT cardio 30

Emanuela Costea (engl.)

17:25

CXworx 30

Emanuela Costea (engl.)

18:00

AirYoga 60

Lillis Sjöblom

19:10

World Jumping 45

Jiri Marek (engl.)

Torstai

16:40

Tabata 45

Salla Pakaslahti

17:35

BodyCombat45

Lillis Sjöblom

18:45

CXworx 30

Veera Kurittu

19:20

BodyBalance 30

Veera Kurittu

Perjantai

16:00

Barre 45

Tiina Vainio

16:50

CXworx 30

Ibrahim Ghareeb (engl.)

17:25

Tabata 45

Ibrahim Ghareeb (engl.)

18:15

BodyJam 45

Saara Muhonen

Lauantai

10:45

11:25

TONE 45

Kimi Holm

12:15

CXworx 30

Kimi Holm

Sunnuntai

17:00

Sh´ bam 45

Kimi Holm

17:50

BodyAttack30

Karin Heinonen

18:25

BodyBalance 30

Karin Heinonen

Hot Studio

Maanantai

15:30

HotPilates 60

Titta Pohjolainen

16:45

HotFlowYoga 75

Emma Räsänen

18:10

HotYinYoga 60

Mari Ulkuniemi

19:20

BodyBalance 60

Heini Tuhkanen

Tiistai

07:15

BodyBalance 60

Tiina Vainio

11:45

HotYinYoga 60

Pauliina Berndtsson

16:15

HotStretching 45

Heini Tuhkanen

17:05

BodyBalance 60

Heini Tuhkanen

18:15

HotPilates 60

Jonna Nakari

Keskiviikko

07:15

HotFlowYoga60

Jocke Salokorpi

11:00

HotPilates 60

Pauliina Berndtsson

16:05

17:50

HotFlowYoga 75

Essi Huhtala

19:15

HotYinYoga 75

Essi Huhtala

Torstai

07:15

BodyBalance 60 hot

Lillis Sjöblom

10:30

HotFlowYoga 75

Titta Pohjolainen

16:30

17:35

Stretching45

Jarna Kalpala

18:45

HotFlowYoga 75

Mari Ulkuniemi

Perjantai

11:30

HotYoga 60

Sini Ratas

16:00

16:40

HotYoga 60

Sini Ratas

17:45

HotStretching 45

Paula Lamberg

18:40

Lauantai

11:10

BodyBalance 60 hot

Paula Lamberg

14:00

Sunnuntai

11:30

HotFlowYoga 90

Hanna Rapeli

13:15

HotYinYoga 90

Hanna Rapeli

16:15

HotPilates 60

Kristiina St.Croix

17:30

HotYoga 60

Lillis Sjöblom