Aikataulu

Esport Bristolin ryhmäliikuntatuntien aikataulu löytyy alta.

 

 

Stage

Maanantai

07:00

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

09:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:00

BODYPUMP ® 60

Riku Saastamoinen

12:15

SPRINT® 30

Teresa Turhanen

14:00

14:40

15:45

SPRINT® 30

Kira Tiivola

16:20

THE TRIP® 40

Kira Tiivola

17:15

BODYPUMP ® 60

Susanna Varsanpää

18:25

BODYSTEP® 60

Marissa Siivonen

19:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Tiistai

07:00

BODYSTEP® 45

Teresa Turhanen

09:00

BODYPUMP ® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:30

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

14:00

14:40

15:30

16:25

17:40

BODYJAM® 60

Saara Muhonen

18:50

BODYATTACK® 45

Veera Kurittu

19:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Keskiviikko

07:00

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:00

BODYATTACK® 45

Valter Biscaia (engl.)

12:00

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

13:00

15:10

16:00

THE TRIP® 40

Ninni Kykyri-Karjalainen

16:55

BODYATTACK® 45

Susanna Varsanpää

17:45

BODYPUMP ® 60

Susanna Varsanpää

18:55

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

19:45

BODYPUMP ® 45

Sebastian Selenius

Torstai

07:00

07:35

08:10

11:00

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

12:00

BODYPUMP ® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:30

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

17:00

BODYSTEP® 60

Hanne Vilpponen

18:10

BODYATTACK® 30

Riku Saastamoinen

18:50

BODYPUMP ® 60

Riku Saastamoinen

Perjantai

07:00

BODYATTACK® 45

Sanna Tuikka

09:00

10:40

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

11:35

BODYPUMP ® 60

Saara Muhonen

14:30

15:30

BODYPUMP ® 60

Kira Tiivola

16:35

BODYATTACK® 60

Kira Tiivola

18:00

BODYCOMBAT® 60

Guilherme Reis (engl.)

19:15

RPM45 ® VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Lauantai

10:00

BODYPUMP ® 60

Hanne Vilpponen

11:15

BODYSTEP® 60

Annette Göransson

12:25

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

13:30

BODYPUMP ® 60

Saara Muhonen

14:45

15:20

16:00

SH'BAM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Sunnuntai

11:00

BODYPUMP ® 60

Lillis Sjöblom

12:15

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

13:15

SPRINT® 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

BODYCOMBAT® 60 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:05

17:00

BODYPUMP ® 60

Sebastian Selenius

18:10

BODYCOMBAT® 60

Marko Lehisalo

19:15

THE TRIP® 40

Kiira Viinamäki

Functional Studio

Maanantai

07:00

GRIT STRENGTH® 30

Kiira Viinamäki

15:30

16:20

16:55

18:10

BODYATTACK® 60

Riku Saastamoinen

Tiistai

16:35

TONE® 45

Ana Ferreira

17:25

SuperBooty 30

Ana Ferreira

18:10

LES MILLS CORE™ 30

Veera Kurittu

18:50

Keskiviikko

16:55

17:35

BODYCOMBAT® 60

Mikko Värri

18:40

Tabata 45

Mikko Värri

Torstai

16:35

GRIT CARDIO® 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:15

LES MILLS CORE™ 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:55

BODYJAM® 60

Lillis Sjöblom

19:05

AirYoga 60

Lillis Sjöblom

Perjantai

17:45

TONE® 45

Kira Tiivola

Lauantai

11:10

BODYATTACK® 60

Teresa Turhanen

Sunnuntai

11:15

BODYATTACK® 45

Veera Kurittu

19:20

AirYoga 60

Lillis Sjöblom

Hot Studio

Maanantai

09:30

HotYoga 60

Sami Rekola

16:50

HotFlowYoga 75

Emma Kiiskinen

18:15

HotYinYoga 60

Emma Kiiskinen

19:25

BODYBALANCE® 60

Riku Saastamoinen

Tiistai

07:15

BODYBALANCE® 60

Tiina Vainio

11:50

HotYinYoga 75

Victoria Valetutti (engl.)

16:30

17:40

HotYinYoga 60

Emma Kiiskinen

Keskiviikko

07:15

HotFlowYoga 60

Johanna Tikkanen

12:00

16:45

HotYinYoga 75

Victoria Valetutti (engl.)

18:10

HotYoga 60

Victoria Valetutti (engl.)

19:20

HotPilates 60

Helena Romppainen

Torstai

07:15

BODYBALANCE® 60

Lillis Sjöblom

10:30

HotYinYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

12:00

HotYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

17:35

HotFlowYoga 75

Helena Romppainen

19:00

HotYinYoga 75

Helena Romppainen

Perjantai

11:30

HotYoga 60

Victoria Valetutti (engl.)

16:40

HotYoga 60

Sami Rekola

17:50

BODYBALANCE® 60

Kiira Viinamäki

Lauantai

10:30

HotYoga 60

Kiira Viinamäki

11:40

BODYBALANCE® 60

Kiira Viinamäki

Sunnuntai

11:30

HotFlowYoga 90

Anu Koskela

13:15

HotYinYoga 90

Anu Koskela

16:45

BODYBALANCE® 60

Anni Pekkanen

18:10

HotYoga 60

Victoria Valetutti (engl.)