Aikataulu

Esport Centerin ryhmäliikuntatuntien aikataulu löytyy alta.

 

 

Sali 1

Maanantai

09:15

Esport Easy 60

Anna-Karin Siegfrids

10:30

Pilates 60

Laura Peltovuori

15:30

BODYPUMP ® 60

Leena Laine

16:45

BODYCOMBAT® 60

Juulia Anttila

17:50

Esport Easy 60

Laura Peltovuori

19:00

BODYATTACK® 60

Valter Biscaia (engl.)

Tiistai

09:15

BODYPUMP ® 60

Anni Pekkanen

10:25

BODYCOMBAT® 60

Anni Pekkanen

16:00

BODYPUMP ® 60

Annette Göransson

17:10

BODYATTACK® 45

Juulia Anttila

18:05

BODYSTEP® 60

Teresa Turhanen

19:15

BODYPUMP ® 60

Ibrahim Gareeb (engl.)

Keskiviikko

07:00

BODYPUMP ® 45

Leena Laine

09:15

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott

10:25

Esport Easy 45

Tiina-Mai Ott

16:00

BODYSTEP® 60

Annette Göransson

17:10

GRIT STRENGTH 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

BODYPUMP ® 60

Karolina Teir

19:00

BODYCOMBAT® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Torstai

09:15

BODYPUMP ® 60

Ibrahim Gareeb (engl.)

15:30

BODYCOMBAT® 60

Karolina Teir

16:40

BODYPUMP ® 60

Juulia Anttila

17:50

BODYJAM® 60

Anette Liljeqvist

19:00

BODYSTEP® 60

Anette Liljeqvist

Perjantai

09:30

EasyDance 45

Laura Peltovuori

10:25

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

15:20

BODYPUMP ® 60

Riku Saastamoinen

16:30

BODYCOMBAT® 60

Juulia Anttila

17:40

SH´ BAM® 45

Anni Pekkanen

Lauantai

09:15

Esport Easy 60

Minka Rostedt

10:25

BODYPUMP ® 60

Ahmed Zaki (engl.)

11:35

BODYATTACK® 60

Vaihtuva Ohjaaja

12:45

BODYCOMBAT® 60

Karolina Teir

Sunnuntai

09:30

BODYPUMP ® 60

Leena Laine

10:40

Step 60

Tiina-Mai Ott

11:50

Pilates 60

Laura Peltovuori

17:10

BODYJAM® 60

Siiri Murto-Ryhänen

18:20

BODYCOMBAT® 60

Juulia Anttila

19:30

BODYPUMP ® 60

Hanna Björkman

Sali 2

Maanantai

16:35

Core 30

Maiju Hytönen

17:10

SuperBooty 30

Maiju Hytönen

17:50

WorldJumping 30

Ahmed Zaki (engl.)

18:25

LES MILLS CORE™ 30

Ahmed Zaki (engl.)

Tiistai

09:30

EsportEasy 45

Tiina-Mai Ott

10:25

Pilates 60

Tiina-Mai Ott

16:30

LES MILLS CORE™ 30

Juulia Anttila

17:10

LES MILLS CORE 45

Ahmed Zaki (engl.)

18:05

BODYBALANCE® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Keskiviikko

17:40

Core 30

Kerttu-Liisa Kilpijoki

18:15

EsportEasy 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

19:10

Pilates 60

Annukka Honkonen

Torstai

10:25

Core-Stretching 60

Laura Peltovuori

16:40

BARRE® 45

Karolina Teir

17:45

World Jumping 45

Elina Stoor

Perjantai

09:30

BODYCOMBAT® 60

Riku Saastamoinen

16:45

LES MILLS CORE 45

Anni Pekkanen

17:40

Esport Easy 60

Minka Rostedt

Lauantai

10:20

SH´ BAM® 45

Anni Pekkanen

11:30

Stretching 60

Hanna Björkman

Sunnuntai

17:40

LES MILLS CORE™ 30

Juulia Anttila

18:20

BODYBALANCE® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Center Trip Studio

Maanantai

07:00

MorningRide 45

Johan Malmström

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Jonna Nakari

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:50

THE TRIP® 40

Leena Laine

17:55

SPRINT® 30

Juulia Anttila

18:50

THE TRIP® 40

Karolina Teir

19:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Tiistai

07:00

THE TRIP® 40

Minna Liivalahti

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

10:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:30

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

17:15

RPM® 45

Annette Göransson

18:10

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

19:15

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

20:10

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Keskiviikko

07:15

THE TRIP® 40

Siiri Järvinen

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Veera Kurittu

11:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:45

CardioRide 45

Janne Taivainen

17:55

THE TRIP® 40

Anna-Karin Siegfrids

18:45

THE TRIP® 40

Anna-Karin Siegfrids

19:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Torstai

07:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

10:30

THE TRIP® 40

Ibrahim Gareeb (engl.)

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:00

SPRINT® 30

Juulia Anttila

17:15

THE TRIP® 40

Annette Göransson

18:15

CardioRide 60

Johan Malmström

19:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Perjantai

07:00

MorningRide 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

08:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:15

THE TRIP® 40

Leena Laine

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:45

RPM® 45

Minka Rostedt

17:45

THE TRIP® 40

Heli Alho

18:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Lauantai

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:25

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

10:20

CardioRide 60

Minka Rostedt

11:45

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

12:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

13:35

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Sunnuntai

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

CardioRide 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:45

THE TRIP® 40

Leena Laine

12:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

13:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

17:30

THE TRIP® 40

Karolina Teir

18:25

THE TRIP® 40

Siiri Murto-Ryhänen

Hot Studio

Maanantai

10:30

HotYoga 75

Anna-Karin Siegfrids

16:30

17:55

HotFlowYoga 60

Helena Romppainen

19:05

HotPilates 60

Minna Wallin

20:10

HotStretching 45

Minna Wallin

Tiistai

07:00

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

12:15

HotYinYoga 75

Anna-Karin Siegfrids

16:40

HotStretching 60

Maiju Hytönen

17:50

HotYoga 75

Minka Rostedt

19:15

HotYinYoga 75

Minka Rostedt

Keskiviikko

10:25

HotFlowYoga 60

Veera Kurittu

16:30

BODYBALANCE® 60

Elina Stoor

17:40

HotFlowYoga 60

Tarja Runsten

18:50

HotYinYoga 75

Tarja Runsten

Torstai

11:30

HotYinYoga 90

Anna-Karin Siegfrids

16:30

HotPilates 60

Minka Rostedt

17:45

HotFlowYoga 75

Minka Rostedt

Perjantai

16:25

Fascia Kehonhuolto 45

Annukka Honkonen

17:20

HotYinYoga 75

Annukka Honkonen

Lauantai

10:25

HotYoga 60

Somaye Pajuhi

11:35

BODYBALANCE® 60

Anni Pekkanen

12:45

HotStretching 45

Ahmed Zaki (engl.)

Sunnuntai

09:45

HotFlowYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

10:55

HotYinYoga 75

Anna-Karin Siegfrids

17:35

HotStretching 45

Annukka Honkonen

18:30

HotFlowYoga 75

Annukka Honkonen

Arena-sali, Trimmi, Kamppailukeskus (Arenalla)

Maanantai

16:50

Trimmi 45 Arena

Laura Peltovuori

18:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Hanna Björkman

Tiistai

17:10

18:00

Core-Stretching Arena 60

Ibrahim Gareeb (engl.)

Keskiviikko

17:50

Kettlebell Arena 50

Ahmed Zaki (engl.)

18:15

Boxing 60

Ibrahim Gareeb (engl.)

Torstai

16:55

Trimmi 45 Arena

Ibrahim Gareeb (engl.)

17:30

Kickboxing 60

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

BODYPUMP ® 60 Arena

Ibrahim Gareeb (engl.)

Perjantai
Lauantai

12:40

Trimmi 45 Arena

Hanna Björkman

Sunnuntai

17:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Ahmed Zaki (engl.)

18:30

Kettlebell Arena 50

Hanna Björkman