Aikataulu

Esport Centerin ryhmäliikuntatuntien aikataulu löytyy alta.

 

 

Sali 1

Maanantai

09:15

Esport Easy 60

Anna-Karin Siegfrids

10:30

Pilates 60

Laura Peltovuori

15:30

BODYPUMP ® 60

Ibrahim Gareeb (engl.)

16:45

BODYCOMBAT® 60

Sanna Tuikka

17:50

Esport Easy 60

Annukka Honkonen

19:00

BODYATTACK® 60

Valter Biscaia (engl.)

Tiistai

09:15

BODYPUMP ® 60

Anni Pekkanen

10:25

BODYCOMBAT® 60

Anni Pekkanen

16:00

BODYPUMP ® 60

Annette Göransson

17:10

BODYATTACK® 45

Juulia Anttila

18:05

BODYSTEP® 60

Christa Schauman

19:15

Esport Easy 60

Annukka Honkonen

Keskiviikko

07:00

BODYPUMP ® 45

Leena Laine

09:15

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott

10:25

Esport Easy 45

Tiina-Mai Ott

16:15

BODYSTEP® 45

Annette Göransson

17:10

GRIT STRENGTH 30

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

BODYPUMP ® 60

Karolina Teir

19:00

BODYCOMBAT® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Torstai

09:15

BODYPUMP ® 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:25

Esport Easy 45

Tiina-Mai Ott

15:45

BODYCOMBAT® 45

Karolina Teir

16:40

BODYPUMP ® 60

Juulia Anttila

17:50

BODYJAM® 60

Siiri Murto-Ryhänen

19:00

BODYSTEP® 60

Christa Schauman

Perjantai

09:30

Esport Easy 45

Laura Peltovuori

10:25

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

11:30

15:20

BODYPUMP ® 60

Karolina Teir

16:30

17:40

SH´ BAM® 45

Juulia Anttila

Lauantai

09:15

Esport Easy 60

Anna-Karin Siegfrids

10:25

BODYPUMP ® 60

Ahmed Zaki (engl.)

11:35

BODYATTACK® 60

Sebastian Selenius

12:45

BODYCOMBAT® 60

Sanna Tuikka

Sunnuntai

09:30

BODYPUMP ® 60

Sebastian Selenius

10:40

Esport Shape 60

Tiina-Mai Ott

11:50

Pilates 60

Laura Peltovuori

17:10

BODYJAM® 60

Siiri Murto-Ryhänen

18:20

BODYCOMBAT® 60

Ibrahim Gareeb (engl.)

19:30

BODYPUMP ® 60

Hanna Björkman

Sali 2

Maanantai

16:35

Core 30

Sanna Autio

17:10

SuperBooty 30

Sanna Autio

17:50

World Jumping 30

Ahmed Zaki (engl.)

18:25

LES MILLS CORE™ 30

Ahmed Zaki (engl.)

Tiistai

10:25

Pilates 60

Tiina-Mai Ott

16:40

SuperBooty 30

Ibrahim Gareeb (engl.)

17:15

LES MILLS CORE™ 30

Ibrahim Gareeb (engl.)

17:55

Zumba 60

Sebastian Hesam

19:05

BODYBALANCE® 60

Juulia Anttila

Keskiviikko

17:00

EsportEasy 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

17:50

LES MILLS CORE™ 30

Anni Pekkanen

18:25

SH´ BAM® 45

Anni Pekkanen

19:15

Pilates 60

Annukka Honkonen

Torstai

10:25

Core-Stretching 60

Laura Peltovuori

16:40

BARRE® 45

Karolina Teir

17:35

World Jumping 45

Elina Stoor

18:30

Step 60

Tiina-Mai Ott

Perjantai

16:45

LES MILLS CORE 45

Juulia Anttila

17:40

Esport Easy 60

Minka Rostedt

Lauantai

09:25

World Jumping 45

Elina Stoor

10:20

Zumba 60

Sebastian Hesam

11:30

LES MILLS CORE 45

Hanna Björkman

12:45

Stretching 60

Sebastian Selenius

Sunnuntai

10:40

17:45

LES MILLS CORE™ 30

Ibrahim Gareeb (engl.)

18:25

BODYBALANCE® 60

Ahmed Zaki (engl.)

Center Trip Studio

Maanantai

07:00

MorningRide 45

Kerttu-Liisa Kilpijoki

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Anni Pekkanen

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:45

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:45

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:40

THE TRIP® 40

Ibrahim Gareeb (engl.)

17:55

SPRINT® 30

Sanna Tuikka

18:40

THE TRIP® 40

Anni Pekkanen

19:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Tiistai

07:00

THE TRIP® 40

Kiira Viinamäki

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

17:15

RPM® 45

Annette Göransson

18:15

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

19:15

SPRINT® 30

VIRTUAALIOHJAAJA

20:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Keskiviikko

07:00

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

11:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:45

CardioRide 60

Christer Holmberg

18:05

THE TRIP® 40

Liisa Kivi

18:55

THE TRIP® 40

Karolina Teir

19:45

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Torstai

07:00

THE TRIP® 40

Leena Laine

08:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

10:30

THE TRIP® 40

Eerika Bui

11:30

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

12:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:00

SPRINT® 30

Juulia Anttila

16:45

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

17:50

CardioRide 60

Johan Malmström

19:00

THE TRIP® 40

Annette Göransson

19:50

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Perjantai

07:00

MorningRide 45

Christer Holmberg

08:00

SPRINT 30 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:15

THE TRIP® 40

Leena Laine

11:30

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:45

RPM® 45

Minka Rostedt

17:45

THE TRIP® 40

Heli Alho

18:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Lauantai

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

10:20

CardioRide 60

Sebastian Selenius

11:45

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

12:50

THE TRIP® 40

Anni Pekkanen

15:05

TeemaSpinning 90

Markku Rahko

Sunnuntai

08:15

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

09:30

CardioRide 60

Kerttu-Liisa Kilpijoki

10:45

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

12:00

THE TRIP® 40

Karolina Teir

13:00

RPM® 45 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

14:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

15:00

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

16:10

THE TRIP® 40

Sanna Tuikka

17:00

THE TRIP® 40

Sanna Tuikka

18:40

THE TRIP® 40 VIRTUAL

VIRTUAALIOHJAAJA

Hot Studio

Maanantai

10:30

HotYoga 75

Anna-Karin Siegfrids

16:30

17:55

HotFlowYoga 60

Tuula Kurkisuo

19:05

HotPilates 60

Minna Wallin

20:10

HotStretching 45

Minna Wallin

Tiistai

07:00

BODYBALANCE® 60

Leena Laine

11:40

HotYinYoga 75

Sini Ratas

16:40

HotStretching 60

Sanna Autio

17:50

HotYoga 75

Minka Rostedt

19:15

HotYinYoga 75

Minka Rostedt

Keskiviikko

10:25

HotFlowYoga 60

Somaye Pajuhi

16:30

BODYBALANCE® 60

Elina Stoor

17:40

HotFlowYoga 60

Lisa Markussen (engl.)

18:50

HotYinYoga 75

Lisa Markussen (engl.)

Torstai

07:00

HotFlowYoga 60

Tuula Kurkisuo

11:30

HotYinYoga 90

Anna-Karin Siegfrids

18:25

BODYBALANCE® 60

Elina Stoor

19:35

HotFlowYoga 60

Minka Rostedt

Perjantai

15:15

HotYoga 60

Somaye Pajuhi

16:25

Fascia Kehonhuolto 45

Annukka Honkonen

17:20

HotYinYoga 75

Annukka Honkonen

Lauantai

10:25

HotYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

11:35

BODYBALANCE® 60

Anni Pekkanen

Sunnuntai

09:45

HotFlowYoga 60

Anna-Karin Siegfrids

10:55

HotYinYoga 75

Anna-Karin Siegfrids

17:35

HotStretching 45

Annukka Honkonen

18:30

HotFlowYoga 75

Annukka Honkonen

Arena-sali, Trimmi, Kamppailukeskus (Arenalla)

Maanantai

17:00

Trimmi 45 Arena

Hanna Björkman

18:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Hanna Björkman

Tiistai

09:30

Trimmi 45 Arena

Tiina-Mai Ott

17:05

Trimmi 45 Arena

Annukka Honkonen

18:00

Keskiviikko

17:50

Kettlebell Arena 50

Ahmed Zaki (engl.)

18:00

Trimmi 45 Arena

Hanna Björkman

19:00

Boxing 60

Ibrahim Gareeb (engl.)

Torstai

17:15

Kickboxing 60

Mikko Kumpulainen

17:40

BODYPUMP ® 60 Arena

Ahmed Zaki (engl.)

Perjantai

07:00

Kettlebell Arena 50

Kerttu-Liisa Kilpijoki

17:30

Trimmi 45 Arena

Laura Peltovuori

Lauantai

12:30

BODYPUMP ® 60 Arena

Hanna Björkman

Sunnuntai

11:00

Trimmi 45 Arena

Markku Rahko

17:00

BODYPUMP ® 60 Arena

Ahmed Zaki (engl.)

18:30

Kettlebell Arena 50

Hanna Björkman