Aikataulu

Esport Aallon ryhmäliikuntatuntien aikataulu löytyy alta.

Syksyn 2019 ryhmäliikunnan aikataulu löytyy PDF-muodossa täältä.

 

Studio

Maanantai

16:40

BodyAttack® 60

Mari Alapappila

17:45

BodyCombat® 60

Kira Tiivola

18:50

BodyPump® 60

Paula Lamberg

Tiistai

07:00

LesMills Tone® 45

Vaihtuva Ohjaaja

16:30

BodyPump® 60

Annette Göransson

17:35

SH'BAM® 45

Saara Muhonen

18:30

Tabata 30

Marko Lehisalo

19:05

BodyCombat® 60

Marko Lehisalo

Keskiviikko

11:40

CXWORX® 30

Eerika Bui

16:30

17:05

CXWORX® 30

Kimi Holm

17:40

BodyJam® 60

Kimi Holm

18:55

BodyStep® 60

Heli Alho

Torstai

16:10

SuperBooty 30

Ana Ferreira

16:45

17:40

BodyPump® 45

Niko Viskari

18:35

BodyAttack® 45

Niko Viskari

Perjantai

07:00

BodyPump® 45

Siiri Järvinen

16:30

LesMills Barre® 30

Lillis Sjöblom

17:05

SH'BAM® 45

Lillis Sjöblom

Lauantai

10:15

BodyCombat® 60

Siiri Järvinen

11:20

CXWORX® 30

Siiri Järvinen

11:55

BodyAttack® 45

Mari Alapappila

Sunnuntai

10:45

BodyStep® 60

Siiri Järvinen

16:00

16:50

17:30

BodyPump® 60

Marissa Siivonen

Trip Studio

Maanantai

11:00

THE TRIP® 40

Kira Tiivola

16:50

THE TRIP® 40

Kira Tiivola

17:50

THE TRIP® 40

Kimi Holm

18:55

Sprint® 30

Kira Tiivola

Tiistai

09:00

THE TRIP® 40

Karolina Teir

17:00

THE TRIP® 40

Teresa Turhanen

17:50

THE TRIP® 40

Annette Göransson

18:40

THE TRIP® 40

Saara Muhonen

Keskiviikko

07:15

THE TRIP® 40

Siiri Järvinen

11:00

Sprint® 30

Eerika Bui

17:00

LES MILLS RPM 45

Annette Göransson

18:00

THE TRIP® 40

Heli Alho

Torstai

11:15

THE TRIP® 40

Eerika Bui

17:00

THE TRIP® 40

Sebastian Selenius

17:50

Sprint® 30

Juulia Anttila

18:30

THE TRIP® 40

Marissa Siivonen

Perjantai

07:15

THE TRIP® 40

Ninni Kykyri-Karjalainen

16:20

THE TRIP® 40

Marko Lehisalo

17:20

Sprint® 30

Hanne Vilpponen

18:10

THE TRIP® 40

Lillis Sjöblom

Lauantai

10:30

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

11:20

Sprint® 30

Juulia Anttila

Sunnuntai

11:00

THE TRIP® 40

Juulia Anttila

16:15

THE TRIP® 40

Ahmed Zaki (engl.)

Hot Studio

Maanantai

11:20

HotYinYoga 75

Jepa Pihlainen

16:30

19:00

HotYinYoga 75

Jocke Salokorpi

Tiistai

07:30

HotFlowYoga 60

Jocke Salokorpi

18:10

HotFlowYoga 75

Heidi Nummi

19:30

HotStretching 45

Heidi Nummi

Keskiviikko

12:15

HotYoga 60

Jaana Laakso

18:00

HotYinYoga 75

Jocke Salokorpi

19:20

HotYoga 60

Jocke Salokorpi

Torstai

07:15

HotYoga 60

Jocke Salokorpi

16:30

HotYoga 60

Sini Ratas

17:40

HotPilates 60

Heli Peltonen

18:45

BodyBalance® 60

Heli Peltonen

Perjantai

11:00

HotYoga 60

Victoria Valetutti (engl.)

16:30

HotFlowYoga 75

Anu Koskela

18:00

BodyBalance® 60

Hanne Vilpponen

Lauantai

10:00

11:25

HotYinYoga 75

Harri Pitkänen

12:50

HotStretching 45

Mari Alapappila

Sunnuntai

11:00

HotYoga 60

Tarja Runsten

Functional Zone

Maanantai

07:00

17:45

Functional Fitness 45

Ahmed Zaki (engl.)

Tiistai

16:45

Keskiviikko
Torstai

07:00

17:15

Perjantai
Lauantai

10:30

Functional Fitness 45

Fredric Lindroth

Sunnuntai